Ana Sayfa      Muğla      48Tatil      Siyaset      Tarım      Alışveriş      Sağlık      İlçelerden Haberler      Otomotiv      48 gayrimenkul      Spor   
 
Ana Sayfa > 48 gayrimenkul

Emlakta Dijital Dönem
02 Aralık 2016
Türkiye’de bir ilke imza atarak emlak ofislerine ‘Dijital Danışmanlık’ hizmeti vermeye bir sene önce başlayan Hürriyet Emlak sayesinde ilan verenler bilinçlendirilerek, daha fazla alıcı ile buluşmaları sağlanıyor. İlanlara daha fazla ziyaretçi çekmek için başlatılan bu hizmetin ayrıntılarını Hürriyet Emlak Ticari Koordinatörü Çağrı Bozay anlatıyor.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
 
 

 

Türkiye'nin emlak dikeyindeki lider sitesi Hürriyet Emlak, geçtiğimiz yıl bir ilke imza atarak emlakta dijital dönemi başlattı. İlan verenleri bilinçlendirerek daha fazla alıcının onlara ulaşmasını amaçlayan uygulamayla; Hürriyet Emlak’ın Türkiye çapındaki tüm satış danışmanları öncelikle oryantasyon döneminden geçerek ‘Dijital Danışmanlık’ hizmetini nasıl vereceklerini öğreniyorlar ve Hürriyet Emlak üyesi emlak ofislerine ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermeye başlıyorlar. Arama motorlarının algoritması ve Hürriyet Emlak’ın her geçen gün yenilenen ürünleriyle birlikte konular ve kurallar daha da genişliyor ve bu sebeple yıl içinde belli dönemlerde eğitimler yineleniyor.

Türkiye pazarında 2000'li yıllarda internet üzerinden hizmet ve ürün almaya başlanıldığını hatırlatan Hürriyet Emlak Ticari Koordinatörü Çağrı Bozay, “Bu dönemden, 2008'lere kadar bir ilanın internet üzerinde olması çok önemliydi. İnternete ilan girdiğimiz zaman rakiplerimizden ayrışıyorduk. Ancak bu durum son 3-4 senedir fark olmaktan çıktı. Artık bu bir zaruri ihtiyaç haline geldi. İnternette olmak zorundasın, bu artık bir fark yaratmıyor. Fark yaratan şey bu ilanı ne kadar çok kişiye ulaştırmak için harcadığın çaba” diyor.

Hürriyet Emlak’ın kullanıcı alışkanlıklarını belirlemek üzere iki tür araştırma yapıldığını anlatan Bozay sözlerine şöyle devam ediyor: “Öncelikle sitemizdeki ilanlara bakanların davranış şekillerini araştırmak zorundayız. Hangi tip fotoğraflar daha fazla görüntülenme alıyor, hangi ilan başlıkları daha çok tıklanıyor, hangi bölgeler ve fiyat aralığındaki daireler ilgi çekiyor gibi konuları araştırarak kullanıcıların davranış şekillerini analiz ediyoruz. Hatta ısı haritası dediğimiz haritayla nereleri en fazla gezmiş, nereleri tıklamışa kadar görebiliyoruz. Dolayısıyla bunları analiz ettikten sonra çok rahatlıkla diyoruz ki aslında emlak ofisleri bunları yapıyor olsa çok daha fazla performans alır! Dijital danışmanlık özelliğimizin iç analizi bu aslında.

Öte yandan yılda iki kez araştırma firmalarından hizmet alıyoruz. Bunlarda da yine ilan bakanlara bire bir gidip soruyoruz. Diyoruz ki, 'Sizin için bir gayrimenkul satın alımında ve kiralamalarında en önemli şeyler ne?' Çünkü sadece dijital tarafta kalırsak ve bunu harmanlayamazsak bazı şeyler eksik kalmış oluyor. Gerçek hayatla da bunu birleştirebiliyor olmamız lazım. Onlar da bize anlatıyorlar. Mesela diyorlar ki 'Fotoğraf çok önemli'. Özensiz yazılmış yazıları istemiyorlar. Renkli kelimeler istemiyorlar. Bunlar onlara güven vermiyor. Emlak piyasası maalesef özellikle ülkemizde biraz daha temkinli yaklaşılan, geçmişte yapılan hatalardan dolayı insanların güven duymakta zorlandığı bir sektör. Yanlış yapılan şeyler insanları yakınlaştırmak yerine uzaklaştırmış oluyor. Dolayısıyla araştırma sonuçlarına baktığımızda, bir de bizim zaten mevcutta ilan bakanların davranış şeklini harmanladığımızda bizim dijital danışmanlık stratejimiz ortaya çıkmış oluyor.”

 

DİJİTAL TAKTİKLERLE İLANLARIN DAHA ÇOK GÖRÜNTÜLENMESİ SAĞLANIYOR

 

Çağrı Bozay’a göre kullanıcılar herhangi bir internet sitesinde ilanlarının daha çok görüntülenmesi için bir takım dijital taktiklere uymalılar. Nedir bu dijital taktikler?

Bozay, Hürriyet Emlak özelinde örnek veriyor:

“Öncelikle ürünümüzün ambalajının güzel olmasına, içeriğinin anlaşılabilir ve satılabilir olmasına çok dikkat etmemiz gerekiyor. Her şey ilan başlığıyla başlıyor. Bugün tüm arama motorları -Hürriyet Emlak'ın arama motoru dahil; hepsi belli bir algoritmaya göre çalışıyor. Arama motorlarının amacı kendinden arama yapan müşterisine aramanın sonuçlarına göre en iyi sonucu çıkarmak.

Bugün hiç kimse ‘Poyrazköy'de acil satılık villa’ diye bir şey aramıyor veya ‘Beşiktaş'ta Artılar Emlak'tan 2+1 süper lüks daire’ aramıyor. Aslında çeşitli araçlar kullanarak da arama hacimlerinin nasıl gerçekleştiğini görebiliriz. İşte biz bu konuda müşterilerimize zaten hizmet veriyoruz. Dolayısıyla bizim bir ilan başlığını yazarken mutlaka 'Ben olsaydım bunu nasıl arardım' diye düşünmemiz gerekiyor. Kullanıcılar genellikle örneğin; “Beşiktaş 3+1 daire” şeklinde sade olarak arama yapıyor.

Başlığa süper lüks, acil vs yazınca daha çok dikkat çekeceğini düşünürken aslında kendi kendimize zarar veriyoruz. Hiç bir arama motoru bu tip ilanları arayanların karşısına getirmiyor."

 

‘Daire’ Diye Mi Aranıyor, ‘Ev’ Diye Mi?

Hürriyet Emlak’ın satış danışmanları müşterileri ilan girerken her konuda doğru bilgilere yönlendiriyor. Örneğin ilanınızın başlığına 'Kadıköy’de satılık 3+1 daire' mi yoksa 'ev' mi yazmalısınız? Her ayrıntı hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Bu kelime farkları bile ilanınıza ulaşım sürecini etkiliyor.

 

Fotoğraf Satın Alma Davranışını Etkiliyor

Yapılan bir araştırmaya göre, fotoğrafın insan beynindeki satın alma davranışını çok büyük ölçüde etkilediğini belirten Bozay, “Örneğin bir mutfağın fotoğrafını çekerken mutfakta sadece demirbaşların olması gerek; ana demirbaşlar haricinde mutfakta başka bir şeyin olmaması lazım. Ortada kirli bulaşık, kirli bez, su şişesi vs olmamalı. Özellikle satın alma davranışlarında -kiralama da bir satın alma davranışıdır. İnsan satın alacağı ürünü o fotoğrafta gördüğü gibi satın alacağını düşünüyor. Dolayısıyla fotoğrafın çok ciddi anlamda sade, tertemiz bir şekilde olması gerekiyor” diyor.

Emlak ofisleri her zaman fotoğrafı kendileri çekme şansına sahip olmayabiliyorlar. Bu yüzden Hürriyet Emlak çok makul bir ücrete profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti de veriyor.

 

Panoramik Fotoğraf Evi Sattırıyor

Kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer unsur da panoramik fotoğraflar. Yine bir araştırmaya göre beynimizde parça parça çekilmiş fotoğrafları birleştiremediğimizi anlatan Çağrı Bozay, “Salonu farklı açılardan çekiyoruz örneğin, ancak insan beyni bunları birleştiremiyor. Dolayısıyla mutlaka panoramik ya da geniş açılı fotoğraflarla tüm odanın gösterilmesi gerekiyor. Ev arayanların daha gitmeden odaların şeklini görebilmeleri gerekiyor” şeklinde konuşuyor. Bu konuda da Hürriyet Emlak bazı paketler sunuyor. Panoramik çekim yapan kampanyalı telefonlardan yararlandırmaya çalışıyor müşterilerini.

“Fotoğraflarla ilgili son olarak da fotoğrafın bütün evle ilgili detayı veriyor olması çok önemli” diyen Bozay, “Odaların eksik olmaması gerekiyor. Deposunun, kilerinin, evin dış görünüşünün, manzaranın çekilmesi gerekiyor. Eksik fotoğraf da konulmaması lazım. İlanın asla fotoğrafsız olmaması lazım. Fotoğrafsız ilanlara insanların tıklama oranı çok çok düşük” şeklinde uyarı yapıyor.

 

360 Fotoğraf Hizmeti Veriyor

Hürriyet Emlak’ın yeni projelerinden birinin 360 fotoğraf hizmeti olduğuna değinen Çağrı Bozay: “Bununla ilgili hizmeti isterlerse bizden alacaklar ya da biz 360 derece çekim yapan özel ekipmanları onlara satacağız. Böylelikle çok daha profesyonel fotoğraflar sağlamış olacağız. Bunu kullanan emlak ofisleri de çok ciddi anlamda fark yaratmış olacak.”

 

Filtreleme Alanlarının Tümü Doldurulmalı

Fotoğrafın yanı sıra en önemli alanlardan bir tanesinin de ilandaki filtreleme alanları olduğundan bahseden Bozay, “Sitede 30 tane doldurulması gereken alan varsa, malesef bunun sadece zorunlu olanları dolduruluyor. Bu da yapılan yanlışlardan bir tanesi. Arama motorlarının hepsi filtrelemelerde ne kadar detaylı bilgi verilmişse, onu müşterinin önüne çıkartıyor. Sonrasında da emlak ofisinin potansiyel müşterileriyle bire bir iletişime geçtiği tek bir alan var. Kendi yazdıkları açıklama alanları. Müşteriler orayı okuyor ve o güveni sağlama konusu orada başlıyor. Burada yapılan hatalardan bir tanesi çok büyük puntolarla renkli renkli metinler yazmak. İlan özelliklerini sade, madde madde, yazmak gerekiyor. Açıklamalar kullanıcıların tek bir bakışta anlayabileceği ve günün sonunda rakiplerinizden ayrışıp fark yaratabileceğiniz şekilde olmalı.”

Tüm bu unsurlara dikkat eden kullanıcıların Hürriyet Emlak’ta ‘Emlak Puan’ı yükseliyor. Ve ne kadar çok yükselirse ev arayanlar tarafından yapılan aramalarda ilanları o kadar üstte çıkıyor.

 

ÖÇS İle İlanlar Öne Çıkıyor

İlanların doğru girilip diğerlerinden ayrışması çok önemli olsa da hızlıca alıcıya ulaşmak için yeterli değil. Bozay’ın fikrine göre, yeni dönemin pazarlama unsurlarını kullanarak iyi ilanlar arasından da tekrar ayrışmak gerekiyor. Hürriyet Emlak özelinde bahsetmek gerekirse ÖÇS (Öne Çıkarma Seçenekleri) olarak adlandırılan 16 adet ürün var. Bu ürünleri kullananlar farklı alanlarda ön plana çıkabiliyor.

Çağrı Bozay Öne Çıkarma Seçenekleri’nin önemini şöyle anlatıyor:

“Öncelikli listeleme, acil etiketleri, anasayfa vitrin gibi 16 adet öne çıkarma seçeneğimiz var. Peki bunlar neye yarıyor? Bugün bizim sitemizde yaklaşık 1 milyon adet ilanımız var. Ortalama olarak her bir ilçe bazında da 2 bin 500 ile 5 bin arasında ilanımız var. İnternet sitelerinde sayfa görüntülemeleri 10 ile 13 arasında değişebiliyor. Her bir sayfada 50 tane ilanın olduğunu göz önünde bulundurursak aslında 650 adet ilana baktıklarını düşünebiliriz. Demek ki ilan sahiplerinin ilk 650'ye girmeleri gerekiyor. Bunu yapmak için de pazarlamalarını yapmaları gerekiyor. Bunları yapmazlarsa sadece şans eseri biri gelip bulduğunda ilanlarını satışa çevirebilirler. Bugün büyük küçük tüm ticari işletmelerin hepsi ticari hacimlerini büyütmek için pazarlamaya para harcıyor. Jenerasyon devamlı değişiyor, insanların bakış açısı değişiyor ve hep göz önünde olmak için pazarlama şart.”

Hürriyet Emlak’ın asli görevinin emlak ofislerinin kapısından daha fazla potansiyel müşteriyi içeri sokmak olduğunu vurgulayan Bozay, "Bunu yapmak için de biz gerekli argümanları onlara sunuyoruz. Yeter ki kullansınlar. Kullanmadıkları sürece hiçbir yerden verim almaları mümkün değil” diyor.

 

Google ile İş Birliği

Hürriyet Emlak öte yandan şu anda Google ile pilot bir uygulama hayata geçirdi. Bu uygulamayla Emlak ofislerinin Hürriyet Emlak'ta bulunan sayfalarının ziyaret edilmesi sağlanıyor. Şöyle ki; emlak ofisleri Hürriyet Emlak & Google ortaklığı ürününü aldıklarında, 500'den 10 bin kişiye kadar Hürriyet Emlak'ta bulunan sayfalarına ziyaret alabiliyorlar. Google'ın reklamlarının olduğu alanlarda Hürriyet Emlak’ı daha önce ziyaret etmiş veya o sıralar ziyaret eden kişilere emlakçıların portföyleri gösteriliyor. 10 bin kişilik bir anlaşma yapıldıysa o kişi sayısına ulaşana kadar hizmet vermeye devam ediliyor.

Sonuç olarak; dijital kuralları benimseyen emlak ofisleri portföylerini daha hızlı ve daha yüksek değerlerle elden çıkarabiliyorlar.

 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer 48 gayrimenkul Haberleri

Başlık Tarih
 
ÇATIDER, 1 Haziran 2018’de yürürlüğe girecek su yalıtımı yönetmeliğine destek21 Kasım 2017
Ağaoğlu, Ampute Millilere ÇekmeköyPark’tan dairelerini verdi02 Kasım 2017
ÇATIDER’den Tasarruf Günü’nde tüketicilerin bütçesine katkı sağlayacak açıklama01 Kasım 2017
ÇATIDER’den ‘Türk Standartları Haftası’nda önemli uyarı21 Ekim 2017
Muğla’da gayrimenkule Dair Her şey sloganı ile yola çıktık.23 Eylül 2017
EMLAK KONUT GYO CITYSCAPE GLOBAL FUARINDA YATIRIMCILARLA BULUŞTU12 Eylül 2017
“Laminat Parke Usta Seminerleri”nin Yeni Durakları Trabzon ve Erzurum Oldu05 Eylül 2017
TÜRKİYE İMSAD, ‘AĞUSTOS 2017 SEKTÖR RAPORU’NU AÇIKLADI:05 Eylül 2017
Bitez Yalıları, Yalıkavak Marina tanıtım standında ziyaretçilerini bekliyor25 Ağustos 2017
Gayrimenkul Yatırımının 10 Altın Kuralı 25 Ağustos 2017
“Deprem öldürmez, bina öldürür” diyenlerin tercihi yeni binalar17 Ağustos 2017
17 AĞUSTOS’UN YIL DÖNÜMÜNDE UZMANLARDAN UYARI16 Ağustos 2017
İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi Temmuz ayı sonuçları açıklandı15 Ağustos 2017
BODRUM’UN EN PRESTİJLİ PROJESİ MAY AJANS’A EMANET14 Ağustos 2017
EN FAZLA PARAYI KİRA VE KONUTA HARCADIK02 Ağustos 2017
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİNDE GÜVENİLİR FİRMAYI NASIL BULACAKSINIZ?19 Temmuz 2017
Zam beklentisi Mayıs ayında kiralık konut aramasını % 24 artırdı24 Haziran 2017
90 YILLIK KİREMİT MARKASI KILIÇOĞLU YAPI FUARIN’DA YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI 01 Haziran 2017
“Deprem ülkesi Türkiye’de inşaat sektörünün bekleme lüksü yok”01 Haziran 2017
Bulvar Loft’ta 18 Haziran’a kadar sürecek son fırsat kampanyası27 Mayıs 2017
Laminat parke ustası olmak isteyenlerin tercihi17 Mayıs 2017
Ege Vitrifiye Türkiye’de sadece belirli firmaların sahip olabildiği “Yetkilendirilmiş Yükümlü” (Authorised Economic Operator) statüsüne layık görüldü ve vitrifiye sektöründe bir ilke imza attı.10 Mayıs 2017
Çubuklu Vadisi’ne Maritza kalitesiyle yepyeni bir proje09 Mayıs 2017
Tuzla’ya metro ve Havaray etkisi10 Nisan 2017
EV SATIN ALMANIN NEDENLERİ ?29 Mart 2017
Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’na rekor katılım23 Mart 2017
KONUT ALMANIN 5 PÜF NOKTASI21 Mart 2017
TAPU HARCI İNDİRİMİ SEKTÖRÜ HAREKETLENDİRECEK...21 Mart 2017
MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı & Projebeyaz Uluslar arası Gayrimenkul16 Mart 2017
Fatih Terim'in Villası Hürriyet Emlak'ta Satışta16 Mart 2017
Küçük birikimlerle ev hanımından memura herkes ev sahibi oluyor!13 Mart 2017
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ BEYOĞLU'NDAKİ GAYRİMENKUL YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ09 Mart 2017
SERAMİKSAN 2017’YE HIZLI GİRİŞ YAPIYOR01 Mart 2017
ÇELİK KAPIDA KAMPANYANIN ADRESİ: AS KAPI01 Mart 2017
L’unica 2017 ilkbahar-yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor27 Şubat 2017
250. ŞUBE FETHİYE’DE AÇILDI26 Şubat 2017
“İÇ MİMARLIK DÜNYAYA DOKUNUŞTUR” 26 Şubat 2017
Türkiye İMSAD’ın 35. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı yapıldı25 Şubat 2017
Kelebek’ten 10 milyon TL’lik yeni proje25 Şubat 2017
YAPI SEKTÖRÜ MİLAS FUARINDA BULUŞUYOR.25 Şubat 2017
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN KALBİ 23 – 24 – 25 MART’TA İSTANBUL’DA ATACAK22 Şubat 2017
Çanakkale Seramik ve Kalebodur, büyük boyutlu porselen karo seçenekleri ile UNICERA’da17 Şubat 2017
KALE KİLİT’TEN MUHTEŞEM 3’LÜ17 Şubat 2017
Gayrimenkul’de yatırımın tam zamanı10 Şubat 2017
MODERN RENKLER VE YUMUŞAK TONLARIN MÜKEMMEL UYUMU08 Şubat 2017
ANT YAPI ‘GAYRİMENKULDE GÜÇ BİRLİĞİ” KAMPANYASINA DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR 07 Şubat 2017
“TÜM KURUMLARLA UYUMLU BİR ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ”07 Şubat 2017
Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 240 Ay Vade Seçeneği Başladı07 Şubat 2017
ÇUKUROVA BALKON SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE “EV”LENDİRİYOR07 Şubat 2017
AŞKINIZI DİNLENDİRİN06 Şubat 2017
Nef’ten 240 ay vadeli kredi fırsatı!02 Şubat 2017
GYODER’den 20 yıl vade kampanyasına destek01 Şubat 2017
Royal Taj Mahal Hotel’e Mitsubishi Electric imzası01 Şubat 2017
ÇUKUROVA BALKON’UN YÜZDE 60’I SATILDI01 Şubat 2017
Ev satın almada ‘faizsiz’ dönem vatandaşın yüzünü güldürüyor26 Ocak 2017
EMLAKÇILAR DERNEĞİ’NDEN EN KIDEMLİ ÜYEYE PLAKET13 Ocak 2017
Emlak Konut GYO, 2016’da 7,3 Milyar TL Satış Gerçekleştirdi12 Ocak 2017
BODRUM’DA LÜKSÜN ZİRVESİ: INFINITY OF YALIKAVAK12 Ocak 2017
BİEN’İN ÇARPICI TASARIMLARI: IMPERIAL VE ADONIS MERMERİN GÖRKEMİ BİEN TASARIMLARIYLA YAŞAM ALANLARINIZDA12 Ocak 2017
Kar ve Kötü Hava Çatılara Zarar Verdi, Tadilat Talepleri % 40 Arttı12 Ocak 2017
ÇUKUROVA BALKON’DA 1+1’LERİN YÜZDE 35’İ SATILDI10 Ocak 2017
Dünyanın En İyi Mutfak Tasarımcısı Aranıyor10 Ocak 2017
Ofiste akustik dönem10 Ocak 2017
DEKORATİF VE EL YAPIMI: RAST SERİSİ10 Ocak 2017
Dar gelirlinin yüzünü güldürecek ev sahibi olma yöntemleri Birevim’den09 Ocak 2017
Dar gelirlinin yüzünü güldürecek ev sahibi olma yöntemleri Birevim’den04 Ocak 2017
İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor03 Ocak 2017
“KONUT FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK HAYAL OLUR”03 Ocak 2017
Dar Gelirli İçin METREKAREYLE KONUT SATIN ALMA DÖNEMİ29 Aralık 2016
ASO’DAN BİEN SERAMİK’E ÖDÜL28 Aralık 2016
Seramiksan'dan Doğayı Yaşam Alanlarına Taşıyan Estetik Tasarımlar: Burn Wood ve Brick Serisi28 Aralık 2016
İnşaat malzemeleri sanayi endeksi en düşük seviyeye geriledi21 Aralık 2016
Daikin Altherma ile 4 mevsim konfor21 Aralık 2016
GYODER: “Türkiye’nin birlik ve beraberliğini bozamayacaklar”21 Aralık 2016
ÇATIDER, TÜRKİYE’DE ÇATI KALİTESİNİ YÜKSELTECEK ‘KILAVUZ’ HAZIRLADI21 Aralık 2016
Siemens ankastre ürünlerinde kaçırılmayacak Aralık fırsatı18 Aralık 2016
“Yastayız ama teröre karşı tek yüreğiz”18 Aralık 2016
Türk Ytong 53. Yılını Kutladı17 Aralık 2016
Beyoğlu’nun emlak değeri 50 kat arttı17 Aralık 2016
​48 GAYRİMENKUL DERGİSİ YAYINA BAŞLADI17 Aralık 2016
GER, LIGHTHOUSE ve NAKHAL ŞİRKETLER GRUBU İZMİR ULUSLARARASI TURİZM FUARINDAYDI17 Aralık 2016
Türk Mermerinde radyasyon iddiaları büyük bir yalan!17 Aralık 2016
48 GAYRİMENKUL DERGİSİ YAYINA BAŞLADI16 Aralık 2016
YANGIN YALITIMI, BİNANIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE BOŞALTILMASINI SAĞLIYOR15 Aralık 2016
YANGIN YALITIMI, BİNANIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE BOŞALTILMASINI SAĞLIYOR15 Aralık 2016
“İNŞAAT SEKTÖRÜ YÜZDE 6, PELİ PARQUET YÜZDE 25 BÜYÜDÜ”15 Aralık 2016
Brooklyn Life’tan Yeni Yıla ‘Ev’li Girmek İsteyenler İçin Fırsat08 Aralık 2016
BRAAS YAĞMUR İNDİRME SİSTEMLERİ: ESTETİK, MODÜLER VE UZUN ÖMÜRLÜ07 Aralık 2016
ÇUKUROVA BALKON’UN ÖRNEK DAİRELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI07 Aralık 2016
Marina Ankara’ da Kolay Ev Sahibi Olma Fırsatı 06 Aralık 2016
'Vaat Etmiyoruz, Garanti Ediyoruz'06 Aralık 2016
Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim’den İzmir’e yeni şube05 Aralık 2016
Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim’den İzmir’e yeni şube02 Aralık 2016
'En Doğru Karar'02 Aralık 2016
ASYA'NIN EGZOTİK HAVASINI MERMERİN ASALETİ İLE BULUŞTURAN SERİ: SERAMİKSAN ASİA01 Aralık 2016
FB Gayrimenkul’den Bodrum’a 40 milyon euroluk yatırım01 Aralık 2016
Mar Yapı ve Divan Grup’tan Basın Ekspres Yolu’na yeni proje: Divan Residence at G Tower30 Kasım 2016
Bu Yıl Çok Kazanacaksınız29 Kasım 2016
APARTMAN GÜRÜLTÜSÜ TARİHE KARIŞIYOR28 Kasım 2016
Enes Berse, Astay Gayrimenkul’un Genel Müdürü oldu28 Kasım 2016
GYODER, Azeriler’i gayrimenkul yatırımına davet etti25 Kasım 2016
GYODER, Azeriler’i gayrimenkul yatırımına davet etti25 Kasım 2016
BEYLİKDÜZÜ’NDE AİLE KONSEPTLİ KONAK RAHATLIĞI23 Kasım 2016
Emlak Konut GYO, Azerbaycan Emlak Fuarı’nda Türkiye'deki yatırım fırsatlarını anlattı23 Kasım 2016
“NİDAPARK KAYAŞEHİR” PROJESİ AZERİ YATIRIMCILARLA BULUŞTU23 Kasım 2016
ISI-SES-YANGIN YALITIMINDA SON NOKTA22 Kasım 2016
Gebze Emlak Konutları 3.Etap 20 Kasım’da çekilecek kura ile sahiplerini buluyor.21 Kasım 2016
UZUNAL TAU YAPI GÖZTEPE VE ERENKÖY PROJELERİNDE SON DAİRELER EV SAHİPLERİNİ ARIYOR…21 Kasım 2016
GYODER, Azerbaycan’da Türkiye gayrimenkul sektörünü tanıtacak21 Kasım 2016
DYO, 2016 TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜNÜ KAZANDI DYO mükemmelliğin zirvesinde20 Kasım 2016
Eminevim ve yeni projelerine emlak fuarında yoğun ilgi18 Kasım 2016
Ev satın almada tasarruf devri18 Kasım 2016
Gayrimenkul sektörü Arap müşterilerle rekor kıracak18 Kasım 2016
CNR Emlak Fuarı’na yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi18 Kasım 2016
7 adımda evinizdeki yangınları önleyin16 Kasım 2016
Enerjiden tasarruf ve Isı muhafazası için EKOKLİNKER-2013 Kasım 2016
Türkiye’nin ‘’En İyi Konut’’ ödülü bir kez daha AND Pastel’e 10 Kasım 2016
2016 SİNPAŞ GYO İÇİN ÖDÜL YILI OLDU09 Kasım 2016
RSG İÇ MİMARLIK TASARIMI “YEDİ MAVİ SATIŞ OFİSİ” TAMAMLANDI08 Kasım 2016
Mar Yapı konut sahiplerine kazandırıyor07 Kasım 2016
Ev dekorasyonuna ahşap dokunuşu07 Kasım 2016
İkinci İndirim Dalgası Başladı07 Kasım 2016
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’04 Kasım 2016
CNR Emlak Fuarı 17 Kasım’da başlıyor04 Kasım 2016
Bahçeşehir’in caddesi Akzirve’den03 Kasım 2016
“Konut Alıcıları İstikrarı Satın Aldı, Gayrimenkul Sektörü Ağustos 2016’da Rekor Kırdı” 03 Kasım 2016
KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞİMDİ BAŞLIYOR03 Kasım 2016
YEŞİLYAKA İLE VİLLAYA GEÇME ZAMANI02 Kasım 2016
Nef, yurtdışı planlarını Amerika’da anlattı02 Kasım 2016
PEŞİNAT YOK, TAKSİT YOK, KONUTUNU HEMEN AL, TAŞININCA ÖDEMEYE BAŞLA!02 Kasım 2016
PEŞİNAT YOK, TAKSİT YOK, KONUTUNU HEMEN AL, TAŞININCA ÖDEMEYE BAŞLA!02 Kasım 2016
Dassault Systèmes’ten Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Sektörleri İçin Yeni Endüstri Çözüm Deneyimi: “Design for Fabrication” 02 Kasım 2016
İnşaat sektörü teknolojide uyarı sinyali veriyor02 Kasım 2016
Sinpaş GYO Cidde Cityscape Gayrimenkul Fuarı’na Queen Central Park ile katılıyor02 Kasım 2016
ÇUKUROVA BALKON’DA YILBAŞI FIRSATI02 Kasım 2016
Babacan Premium 2. etap ve kampanyaya yoğun ilgi01 Kasım 2016
Hem oturum hem de yatırım için cazip hale gelen stüdyo ve 1+1 daireler01 Kasım 2016
BRAAS ÇATI SİSTEMLERİ, 22. İZMİR YAPI FUARI’NDA 01 Kasım 2016
VR Gözlükle Gayrimenkul Gezme Devri Başladı!01 Kasım 2016
“TÜRKİYE’NİN EN İYİ KONUT İÇ DEKORASYONU” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI.28 Ekim 2016
MUSKİ SAYESİNDE ARTIK RAHAT UYKU UYUYABİLİRİM27 Ekim 2016
Türkiye'de Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Sektöründe Bir İlk!26 Ekim 2016
Şadi Özcan Caddesi’nin İçme Suyu Hattı Yenilendi 25 Ekim 2016
GYODER’İN ‘GÜÇ BİRLİĞİ’ KAMPANYASI REKOR SATIŞLA SONUÇLANDI25 Ekim 2016
Yaşam alanlarında sıcacık farklar yaratan radyatör; Zehnder Kleo! 17 Ekim 2016
Ahşabın sıcaklığını evinize yansıtın17 Ekim 2016
Piyalepaşa İstanbul’da Ödeme Planını Kendin Seç12 Ekim 2016
HÜRRİYET EMLAK AĞUSTOS 2016 EMLAK ENDEKSİ TÜRKİYE'DE ORTALAMA SATILIK KONUT FİYATI 2.630 TL/M25 Eylül 2016
EMLAK DANIŞMANI VE MORTGAGE BROKERLİĞİ KURSU 26/08/2016 CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR ( MEB. ONAYLI )28 Ağustos 2016
Türkiye İMSAD Başkanı F. Fethi Hinginar: Piyasalardaki düşüş geçici, moralimiz yüksek17 Ağustos 2016
Hürriyet Emlak, Ramazan Ayı'nda Bine Yakın Emlak Ofisiyle İftarda Buluştu08 Temmuz 2016
Kentsel dönüşümde emlak vergisi indirimi08 Temmuz 2016
yapı sektörünü Ankara ve İzmir’de buluşturuyor08 Temmuz 2016
Emlakta en çok hangi bölgeler kazandıracak?08 Temmuz 2016
Bodrum’da peşinatsız, ara ödemesiz, 950 TL taksitle konut fırsatı… AREON BOĞAZİÇİ EVLERİ’NDE 'ERKEN BAYRAM SÜRPRİZİ'29 Haziran 2016
ZORUNLULUK 26 MAYIS’TA BAŞLADI, CEZALAR YOLDA…23 Haziran 2016
“deprem-geçirmez” binalar için, sismik izolatörler pazarda yer alıyor17 Haziran 2016
Dünyanın En Büyük Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi Keller Williams’tan Franchise Fırsatları14 Haziran 2016
SERAP KORKMAZ’DAN GELENEĞİ MODERNLE BULUŞTURAN BİR TASARIM: “SOFIA”21 Mayıs 2016
SERAMİKSAN, DIŞ TRANSFERDE İLK OLARAK SEDEF SAZLIDERE İLE ANLAŞTI21 Mayıs 2016
TOPLUMA KATKI SAĞLAMAK İÇİN İŞLERİNİ BİR KENARA BIRAKTILAR14 Mayıs 2016
Kale Boya, ‘İs7anbul Aura büyülü mekanlar yaratıyor14 Mayıs 2016
thyssenkrupp Asansör Türkiye, Yapı Fuarı’nda yenilikçi çözümleriyle yer aldı14 Mayıs 2016
Küçük metrekarelere fonksiyonel çözüm Kelebek’in İlia Serisi görücüye çıktı13 Mayıs 2016
Evdeki 8 gizli tehlike12 Mayıs 2016
Araplara konutu yok satıyoruz 2016’da rekor kırarız11 Mayıs 2016
Danfoss 3 ayda gelirlerini yüzde 11 artırdı10 Mayıs 2016
BASF ile Puanlar Toplansın "Usta Olan Kazansın"10 Mayıs 2016
Ön üretimli yapı çözümlerini birleştiren Vekon, sektörde iddiasını artırdı10 Mayıs 2016
TAHİNCİOĞLU 15. GAYRİMENKUL ZİRVESİNİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR10 Mayıs 2016
TERRACO SUPERWOOD İLE AHŞAP’IN DOĞALLIĞI MEKANLARINIZDA09 Mayıs 2016
TERRACO SUPERWOOD İLE AHŞAP’IN DOĞALLIĞI MEKANLARINIZDA09 Mayıs 2016
BODRUM'A GÖKTEN KÂR YAĞDI07 Mayıs 2016
Tekfen Holding Emlak Geliştirme Grubu’nda üst düzey atama05 Mayıs 2016
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE YAŞANABİLİR AKILLI ŞEHİRLER GELİYOR04 Mayıs 2016
Akçansa’nın satış geliri %10 artışla 329 milyon TL’ye yükseldi04 Mayıs 2016
BAHÇEŞEHİR’İN EN BÜYÜK PROJESİ GÖL PANORAMA EVLERİ, ISITMADA DAIKIN GÜVENCESİNİ SEÇTİ04 Mayıs 2016
ÖZYER ’DEN MENTEŞE’YE 1106 KONUT MÜJDESİ29 Nisan 2016
Projebeyaz Körfez yatırımcılarının ilgi odağı oldu.25 Nisan 2016
48 Gayrimenkulden Tanıtım Hediyesi 2 ay ücretsiz Üyelik24 Nisan 2016
Konut Faizlerinin Düşmesi Satışları Yüzde 20 Artıracak22 Nisan 2016
48 GAYRİMENKUL DERGİSİ İLK SAYISI SEKTÖRLE BULUŞTU22 Nisan 2016
GÖNYE TASARIM, SATIŞ OFİSLERİNDEKİ YENİ TRENDLERİ AKTARDI...14 Nisan 2016
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GAYRİMENKUL ZİRVESİ GERÇEKLEŞİYOR14 Nisan 2016
Ortaca Vali Bahçesinde 27 Dairelik Proje09 Nisan 2016
Güneş enerjisi çatılarda yükseliyor09 Nisan 2016
‘Kale Mantolama’ yaptıran ‘Enerji Kimlik Belgesi’ne sahip oluyor09 Nisan 2016
ÇİMENTO SEKTÖRÜ ANTALYA’DA BULUŞUYOR31 Mart 2016
KELLER WILLIAMS TÜRKİYE GENÇLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR31 Mart 2016
AJANDA PR BODRUM’UN GÖZDE PROJESİ FLIPPER RESIDENCE’IN İLETİŞİM AJANSI OLDU22 Mart 2016
Metropol İstanbul’un Ticari Ofisleri Cityscape Türkiye Fuarı’nda Satışa Sunuluyor21 Mart 2016
KELLER WILLIAMS'IN DEV AİLE BULUŞMASI BU YIL BODRUM’DA21 Mart 2016
NUROL GYO, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ GAYRİMENKUL FUARINDA YATIRIMCI VE PAYDAŞLARLA BULUŞTU19 Mart 2016
NUROL GYO, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ GAYRİMENKUL FUARINDA YATIRIMCI VE PAYDAŞLARLA BULUŞTU19 Mart 2016
Ofton Cityscape’te yatırımcılarla buluşuyor18 Mart 2016
Muğla’da gayrimenkule Dair Her şey sloganı ile yola çıktık.14 Mart 2016
Çanakkale Seramik’ten baharı yansıtan ‘Etoile’ ile şık ve romantik banyolar14 Mart 2016
BU HAFTA SONU EV HAYALİNİZ GERÇEK OLSUN05 Mart 2016
“Deprem değil, denetim eksikliği binaların yıkılmasına neden oluyor”05 Mart 2016
AYD ve SKD “Sürdürülebilirlik’’ için el sıkıştı!03 Mart 2016
TÜRKİYE’NİN YÜZDE 92’Sİ DEPREM RİSKİ ALTINDAKİ KENTLERDE YAŞIYOR03 Mart 2016
Ağaoğlu Central Park için Uluslararası Logo Tasarımı Yarışması02 Mart 2016
ÇATIDER, ÇATI DÜNYASININ EN BÜYÜK BULUŞMASINDA TÜRK BAYRAĞINI DALGALANDIRDI02 Mart 2016
ASSAN ALÜMİNYUM, TURQUALITY® İLE DÜNYA YILDIZLARI ARASINA GİRİYOR28 Şubat 2016
TÜRK YAPI SEKTÖRÜ RAPORU 2015 AÇIKLANDI.25 Şubat 2016
Bodrum evleri güzelleşiyor25 Şubat 2016
LAMP 83 - SELUX İŞBİRLİĞİ BAŞLADI...21 Şubat 2016
Tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyoruz21 Şubat 2016
39.YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL etkinlikleriyle sektöre yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratacak!10 Şubat 2016
KELLER WILLIAMS TÜRKİYE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR10 Şubat 2016
Konut Fiyatlarında Balon Var Mı?10 Şubat 2016
“Türk Yapı Sektörü Raporu 2015 açıklanıyor ve Ekonomistler Türk Yapı Sektörünü Değerlendiriyor”09 Şubat 2016
ÜNYE GENÇ MİMARLARI AĞIRLADI09 Şubat 2016
BİLMER İNŞAAT güvencesiyle BağlantıTENSAR Türkiye’de…07 Şubat 2016
Sinpaş Denizli Basket Spor Kulübü, Sinpaş’ın desteğiyle şampiyonluğa yürüyor07 Şubat 2016
ÇATI SEKTÖRÜ 2016’DA YÜZDE 5 BÜYÜYECEK07 Şubat 2016
E.C.A. ve SEREL,YENİ ve RENKLİ TASARIMLARIYLA UNICERA FUAR’INDA02 Şubat 2016
FİLLİ BOYA GELECEĞİN YETİŞKİNLERİNİ “BİLİM KAMPI”INDA HAYATLA TANIŞTIRIYOR02 Şubat 2016
Teksan 2015’te yüzde 38 büyüdü02 Şubat 2016
Aylık 291 TL taksitle Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma fırsatı!02 Şubat 2016
Teksan 2015’te yüzde 38 büyüdü02 Şubat 2016
YURTBAY SERAMİK, EN YENİ ÜRÜNLERİYLE UNICERA FUARI’NDA02 Şubat 2016
Thyssenkrupp Asansör, Almanya’da sipariş rekoru kırdı02 Şubat 2016
AHŞABIN SICAKLIĞI ALLIGATOR LEGNO İLE BİRLEŞİYOR01 Şubat 2016
Y kuşağının beklentileri gayrimenkul sektörünün kurallarını değiştirdi01 Şubat 2016
48 GAYRİMENKUL TV 8 INT TELEVİZYONU İLE TÜM AVRUPA'YA ULAŞACAK29 Ocak 2016
İş Bankası desteğiyle Reidin emlak endeksleri28 Ocak 2016
ÇİLEK’TE KARNE HEYECANI20 Ocak 2016
SERAMİKSAN YENİ AHŞAP SERİSİNDEN TAYGA İLE AHŞABIN SICAKLIĞINI VE ŞIKLIĞINI MEKANLARINIZA TAŞIYOR20 Ocak 2016
MERMER TOZU ÇEVRE KORUMADA KULLANILIYOR16 Ocak 2016
Ev satın alırken bunlara dikkat15 Ocak 2016
“Konuklarımız inşaata yılda 35 milyar dolar harcıyor”15 Ocak 2016
HIRSIZSAVAR AKILLI KAPILAR FUARIN GÖZDESİ OLDU15 Ocak 2016
Muğla’da gayrimenkule Dair Her şey sloganı ile yola çıktık.15 Ocak 2016
Tapu için fazla masraf ödemeyin!11 Ocak 2016
Büyükşehir Lykia Haber Emlak Sektörüyle Buluştu12 Aralık 2015
Kalamış’ın Değeri Her Geçen Gün Artıyor, Bölgede Metrekare Fiyatları 8 Bin Dolara Kadar Çıkıyor12 Aralık 2015
Başakşehir’de kaçak yapılara dronlu mücadele12 Aralık 2015
EGE’DE ELBİRLİĞİ05 Aralık 2015
HURRİYETEMLAK.COM EKİM 2015 EMLAK ENDEKSİ TÜRKİYE’DE ORTALAMA KONUT FİYATI 2.355 TL/M²30 Kasım 2015
Vaillant Antalya’da yenilenebilir enerji ürünleri ile tasarrufu hedefliyor28 Kasım 2015
ERYAP GRUP BAKUBUILD 2015’DEYDİ10 Kasım 2015
DÜFA’DAN BOYANIN USTALARINA MUĞLA'DA SEMİNER07 Eylül 2015
SOĞUTMAK ISITMAKTAN PAHALI ISI YALITIMI YAZIN DA ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR01 Ağustos 2015
Su yalıtımsız yazlıklar, risk kapanı…01 Ağustos 2015
Berker Manufaktur Hayallerinizin Bir Adım Ötesinde10 Temmuz 2015
Shereton Ataşehir’e Berker’den Lüks Dokunuş10 Temmuz 2015
Saatte 6 tona kadar beton kıran, kolay kurulan, masrafsız kırıcı Hilti’nin En Güçlü Kırıcısı TE 3000 AVR10 Temmuz 2015
21. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İZMİR “Yeni Yerinde” sektör profesyonellerini buluşturuyor…09 Temmuz 2015
Doğanın geometrik mükemmelliği, çini deseni ile Zegna’da birleşti07 Temmuz 2015

Anasayfa | Bodrum Belediyesi
Flaş Haber : Muğla’da gayrimenkule Dair Her şey sloganı ile yola çıktık.
CH
UA-49233593-1