Ana Sayfa      Muğla      48Tatil      Siyaset      Tarım      Alışveriş      Sağlık      İlçelerden Haberler      Otomotiv      48 gayrimenkul      Spor   
 
Ana Sayfa > 48Tatil

İSTANBUL’UN İLK ARTİZAN OTELİ AJWA HOTEL SULTANAHMET AÇILDI
24 Şubat 2017
Adını hurmanın en lezzetli ve değerli türünden, şıklığını incelikli tasarımlarından alan; zarif mimarisi, tarihi atmosferi ve üstün kalitedeki hizmet anlayışıyla bölge turizmine eski ruhunu hızla geri kazandıracak olan Ajwa Hotel Sultanahmet kapılarını açtı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

 

 

12 Group altında yer alan Gülab Mimarlık Ofisi tarafından farklı bir kimlikle artizan/zanaat oteline dönüşen Ajwa Hotel Sultanahmet, 6798 metrekare üzerinde 61 oda olarak dizayn edildi.

 

 

Osmanlı mimarisinin en önemli eserlerine ev sahipliği yapan ve her yıl milyonlarca turist çeken Sultanahmet, beş yıldızlı bir artizan/zanaat (sanatkar tarafından yapılan ya da özel bir ustalık gerektiren) otele kavuştu.

 

Lüks segment otellerinin en iyileri arasında yer alması hedeflenen Ajwa Hotel Sultanahmet’te önceki gün Basınla Tanışma Kahvaltısı düzenlendi. Basın toplantısına katılan gazeteci ve yazarlara otel hakkında bilgi veren 12 Group Şirketler Grubunun Turizm ve Eğitim Yatırımlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Geçit, “Türk turizminin yaşadığı zor günlerin ardından yeniden cazibe merkezi olacağına inanıyoruz. Otelimizin yapımı aşamasında, kalite her adımda birinci kriter oldu” dedi.

 

SELİM GEÇİT: AJWA HOTEL SULTANAHMET’İN TURİZME YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİNE İNANIYORUZ

 

Selim Geçit, Ajwa Hotel Sultanahmet’in bölgede bu konudaki açığı kapatan bir adres olmasının hedeflendiğini vurgulayarak konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Azerbaycan uyruklu Türk iş adamı Abu Bakr, Aziyade Otel'i satın alarak Ajwa Hotel Sultanahmet'i hayata geçirdi. 12 Group altın

da yer alan Gülab Mimarlık Ofisi'nin tasarımıyla bu yapı farklı bir kimlikle artizan/zanaat oteline dönüştürüldü. Otelimiz 6798 metrekare üzerinde 61 oda olarak dizayn edildi. Bizim hamamımız Osmanlı döneminde kullanılan mermer kurnalardan, el yapımı çinilerden esinlenerek yapıldı ve her alanda en yeni teknoloji kullanıldı. Eskinin orijinalliğinden ve yeninin teknolojisinden yararlanarak çok güzel bir hamam yaptık. Buhar odamız tamamen mermerden yapıldı. Çok güzel bir yüzme havuzumuz, fitness merkezimiz ve iki tane toplantı salonumuz var. Ekmek dahil her şeyi biz üretiyoruz.Biz kendimizi hiçbir otelle kıyaslamıyoruz. Buradaki her bölüm, hizmette en iyiyi, en estetik biçimde sunma iddiasındadır.

 

Ülke olarak turizmle i

lgili olumsuz günler geçirdiğimiz bir dönemde olabiliriz ama biz geleceğe umutla bakıyoruz. Moralimizi bozmadan her milimetrekaresine büyük özen gösterilmiş bu büyük turizm yatırımı için en kaliteli hizmeti verme konusunda çalışmalarımızı şevkle sürdürüyoruz.

Dünyanın baş döndürücü bir hızla değişmesi birçok yeni zorluğun yanı sıra daha önce var olmayan yeni ihtiyaçları da doğuruyor. Biz Ajwa Otelleri olarak bu hızlı değişimi bir avantaj olarak değerlendirmeyi amaçladık. Ajwa Hotel Sultanahmet’te öncelikle klasik otelcilik değil ev sahibi – misafir ilişkisi esastır. Misafirimiz burada kendini evindeki kadar rahat hissetsin istiyoruz. Bizim otelimizde Türk kültüründeki misafirperverliğin öne çıktığı serviste, müşteriye karşı dürüst olmak konfor sunmak kadar önem taşıyor.”

 

ŞEF RAMİN NURİYEV: AZERBAYCAN KAHVALTISINDA MASADA BOŞ YER KALMAZ

 

Azerbaycan geleneğine özgü çeşitlerin yer aldığı kahvaltı sırasında Ajwa Hotel Sultanahmet Şefi Ramin Nuriyev de Azerbaycan mutfağı hakkında bilgiler verdi. Özellikle reçel çeşitlerinin Azerbaycan kahvaltılarında çok önemli yer tuttuğunu belirten Şef Ramin Nuriyev, Azerbaycan kahvaltıları ve yemeklerinin çok zengin çeşit içerdiğini belirterek “Bizim masalarda boş bir alan kalmaz ve mutlaka çeşitli tatlılar, reçeller yer alır” dedi.

 

 

Basına sunulan bol çeşitli, ağızlara layık leziz Azerbaycan kahvaltısı, yakında açılacak olan Ajwa Hotel Sultanahmet’in üst katında muhteşem bir tarihi yarımada manzarasına sahip Zəfəran Restoran’ın menüsünde yer alacak.

 

DUVARLARINDA SANAT ESERİ TABLOLAR, ODALARDA İPEK HALILAR…

Tasarımının, sadece Osmanlı ya da Selçuklu’yu değil, bölgenin geçmişindeki pek çok farklı dönemi yansıttığı Ajwa Hotel Sultanahmet’in her bölümünde sanatçı dokunuşu ve el işleri göze çarpıyor.

 

Topkapı restoratörleri tarafından yapılmış kalem işleri, ahşap ve sedef süslemeler, her biri ayrı bir dönemi yansıtan Azerbaycanlı sanatçıların değerli tabloları ve İznik çinilerindeki el işçilikleri, oteldeki sanat zevkini yansıtan unsurlardan sadece birkaçı…

 

Hem tarihten hem de geleneklerden beslenen tasarımla; aynı zamanda modern yaşamın son teknolojisini ve lüks anlayışını da harmanlayan bir felsefeyle kurulan Ajwa Hotel Sultanahmet, detayların sembolik ifadelerin ötesinde ciddi bir fark yaratabildiğini gösterme hedefini taşıyor.

Odalarında Azerbaycan’dan özel olarak getirilmiş el dokuması ipek halılar, Osmanlı sedirleri, klasik motiflerle süslü aydınlatmalar, tavan işlemeleri ve Çinili Köşk’ten ilham alan el yapımı çinilerin bulunduğu Ajwa Hotel Sultanahmet, üst kalite parfüm ve ipek şalların satılacağı bir hediyelik eşya dükkanı, sanat galerisi ve antika dükkanı ile tamamlanacak.

 

İŞ DÜNYASI İÇİN DE SEÇENEKLER VAR

İki toplantı odasıyla iş dünyasına alternatif sunan Ajwa Hotel Sultanahmet, misafirlerini müzik yerine su sesi, kuş sesi gibi doğa efektleriyle huzurlu bir ortamda ağırlarken; Osmanlı tarzını teknolojiyle birleştiren hamam, buhar odası ve masaj odalarında SPA hizmeti ve yüzme havuzuyla dinlendirici bir tatil yeri olarak dikkat çekiyor.

 

AJWA HOTEL KAPADOKYA DA YAKINDA AÇILACAK

Ajwa Hotel, Sultanahmet'ten sonra yakında Türkiye'de ikinci olarak Kapadokya'da hizmete girecek. Yine Gülab Mimarlık ekibinin projesiyle 1400'lü yıllarda inşa edilmiş geleneksel bir kervansarayın restore edilerek tasarlandığı Ajw

a Hotel Kapadokya, Ürgüp'te 52 oda ve 6 villa ile hizmet verecek.

 

 

 

EDİTÖRE NOTLAR:

Artizan, sözlük anlamı olarak sanatkar tarafından yapılan ya da özel bir ustalık, zanaat gerektiren faaliyetleri ifade etmektedir.

Otel restorasyonu üç yıldan fazla bir zamanda tamamlandı ve tüm ayrıntıları üzerinde defalarca çalışıldı.

Her biri farklı detaylara sahip 61 odadan hamam ve SPA’ya, otelin hemen her alanında Sultanahmet’in tarihinden kopyalanmış gerçek detaylar mevcut.

Büyüklükleri 30 ile 45 metrekare arasında değişen odalar, Sultanahmet ortalamasının oldukça üzerinde bir genişliğe sahip.

Otelde kalacak misafirler, rezervasyonlarında tercih edecekleri seçeneklere göre hizmetler alabiliyor. Örneğin, otel misafiri uçaktan alınmayı seçerse uçağın kapısında karşılanıyor. Kayıt işlemleri; lüks transfer araçlarında tamamlanırken otele ulaşan konuklara özel hurma çeşitlerini içeren ikramlar sunuluyor.

Arzu eden misafirler, asma katta bulunan mini pastanenin menüsünde günlük geleneksel tatlılar, kekler ve böreklerle kahvaltıdan akşamüstü çayına, farklı lezzetleri tercih edebiliyor.

Otelde Türk hamamı ve özel masaj uygulamaları, büyük iç mekân havuzu, en modern cihazlarla donatılmış fitness salonu ve VIP servis imkânları sunuluyor.

Ajwa Hotel, bünyesinde bulundurduğu çamaşırhane ve ekmek fırını bölümlerinde de diğer bütün bölümlerde olduğu gibi en yüksek kalitede hizmet veriyor.

Oda seçenekleri ile ilgili bilgiler:

Deluxe Oda

Ajwa Hotel Sultanahmet ceviz ağacından yapılmış mobilyaları, ipek Tebriz halıları, iki ayrı yataklı veya queen yataklı 47 adet deluxe odaya sahip. Banyolarında Mimar Sinan’ın camilerinden esinlenen çinileri, yekpare Marmara mermerleri, kurnalı çeşmeleri ve yine mermerden lavaboları ile geçmişin rafine zevklerini bugüne taşıyor. En kaliteli kumaştan duvar kağıtları turkuaz, oksit sarısı ve çivit mavisi Rumi desenlerle süslü tavan işleri ile uyum içinde. Odalardaki ledler moda göre en uygun aydınlatmayı sağlarken, ergonomik ve teknik detaylar da düşünülmüş.

Sultan Suit

125 metrekare alana sahip ‘Sultan Süit’ üç ayrı bölümden ve bir banyodan oluşuyor. Bordo tonlarının hakim olduğu ilk bölüm yemek alanı olarak değerlendirilmiş. Görkemli ağaç işçiliğinin kullanıldığı, yeşil tonlarının hakim olduğu yatak odası ve kahve tonlarının ağırlık kazandığı yaşam alanı tüm detaylarıyla her türlü konforu sunuyor. Banyo ise ahşap dolaplarındaki işlemeleri, masalları andıran holün sonunda ise turkuaz karoları, ikiz mermer lavabosu, bakır kurnalarıyla, Jakuzi, sauna, buhar odası ve duş bölümünden oluşuyor. Sultan Süit genelindeki kemerli pencerelerin ardından panoramik İstanbul ve deniz manzarası sunuyor.

 

Aile Odası

Ajwa Hotel Sultanahmet’in 46.5 metrekare alana sahip 7 adet aile odası, iki ayrı oda içerisinde deluxe oda kalitesiyle hizmet veriyor. Kadife devetüyü rengi rahat kanepeleri, ceviz ağacından mobilyaları, Binbir Gece Masalları’nı andıran ve Selçuklu desenleriyle işlenmiş yatak başları ile geçmişi bugünün konforuyla buluşturuyor.

 

Corner Suite

Ajwa Hotel Sultanahmet’in 35 metrekare alana sahip 6 adet corner suiti mor, lila, leylak ve su yeşili tonlarında dekora sahip. Osmanlı oturma kültürünün bir yansıması olan rahat sedirler, rahle formundaki sedef işlemeli koltuklar, Selçuklu motifleriyle bezenmiş ceviz mobilyalar kullanılmış. İstanbul’un kıymetli tarihi eserlerinden ilham alınarak tasarlanan banyolarda ise nadide çini örnekleri ve saraylarda kullanılan mermerler, teknolojik konforla buluşturulmuş.

12 Group ve Gülab Mimarlık hakkında:

12 Group Şirketler Grubu ilk kez 2008 yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de açılmıştır. Ardından şirketin İngiltere ve Türkiye ayakları faaliyete geçmiştir. Grubun ilk şirketi olan "Gülab Mimarlık ve İnşaat" dizayn, mimarlık ve inşaat üzerine işler yaparak 2012 yılında Azerbaycan’da, 2013'te ise Türkiye'de sektöre giriş yapmıştır. "Gülab Mimarlık ve İnşaat" genellikle mimarlık, inşaat ve restorasyon projeleri geliştirmektedir. 2016 senesinde "12 Group Şirketler Grubu" İstanbul’un Sultanahmet bölgesinde "Ajwa Hotel Sultanahmet"i inşa ederek turizm sektörüne geçiş yapmıştır. Otel 2016 yılının Kasım ayında açılarak 5 yıldız almıştır. "Ajwa Hotel Sultanahmet"in inşaatı ve restorasyonu "Gülab Mimarlık ve İnşaat Şirketi" tarafından gerçekleştirilmiştir.

 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer 48Tatil Haberleri

Başlık Tarih
 
MİLAS BODRUM HAVALİMANI GELECEK SEZON TURİZMİNE HAZIRLANIYOR01 Kasım 2017
HİNDİSTAN SEYEHAT BİRLİĞİ ÜYELERİNE MİLAS TANITILDI29 Ekim 2017
Hintli turizmciler Bodrum’da27 Ekim 2017
Turizmde ziyaretçi sayısı artıyor ancak gelir düşüyor21 Ekim 2017
Fransız seyahat pazarının öncü tur operatörü Fram Bodrum’a dönüyor06 Ekim 2017
Seyahat sektörünün gelecekte hazırlanması gereken 4 senaryo09 Eylül 2017
Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral: 06 Eylül 2017
EYLÜL AYININ TADI DATÇA’DA ÇIKAR06 Eylül 2017
TATİL DÖNÜŞÜ CAN SIKINTISINDA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜYÜZ05 Eylül 2017
​30 AĞUSTOS’TA KÖPEKBALIKLARIYLA DALIŞ BAŞLIYOR! 28 Ağustos 2017
​BAYRAMA ÖZEL ÇOCUKLARLA SEYAHAT REHBERİ27 Ağustos 2017
BAYRAMDA CRUISE TURLARINA YOĞUN TALEP VAR15 Ağustos 2017
​İnegöl Belediyesi, turizm hedeflerini genişletti 02 Ağustos 2017
Avrupa ve Türkiye’nin ticari araç lideri Ford, 100 yıllık başarı hikayesini kutluyor!27 Temmuz 2017
Rus turistler depremden nasıl etkilendi, iptal var mı?27 Temmuz 2017
Kızılay, Gençlik Kampları başlıyor15 Haziran 2017
BAYRAMDA GEMİLERDE ŞENLİK VAR15 Haziran 2017
TURİZM ACENTELERİ DENETLENİYOR14 Haziran 2017
BODRUM'UN YENİ YÜZÜ MIO BIANCO RESORT TATİLİN YENİ ADI OLMAYA HAZIR13 Haziran 2017
Bu yaz Türkler gözünü “uzaklara” dikti13 Haziran 2017
Ukrayna’ya pasaportsuz seyahat için bilet aramaları 3 kat arttı13 Haziran 2017
TARİHSEL BAĞA TURİZM İLMEĞİ.12 Haziran 2017
TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI’NDAN D-MARİN GÖCEK’E ÖDÜL09 Haziran 2017
MIO MARE: MAVİYLE BEYAZIN AŞKI09 Haziran 2017
Fethin 564. Yılında Fatih Sultan Mehmet Madame Tussauds İstanbul’da!28 Mayıs 2017
“14. ÇOCUK FİLMLERİ FESTİVALİ” ELAZIĞ’DAN YOLA ÇIKTI!28 Mayıs 2017
İşte dünyanın en ücra, en maceralı seyahat destinasyonları!28 Mayıs 2017
Türkler pencere kenarındaki koltuklarda ve ön tarafta uçmayı seviyor!26 Mayıs 2017
GÜNAYDIN, BODRUM VE GÖCEK’TE YAZA “MERHABA” DEDİ26 Mayıs 2017
BİR HAVUZDAN ÇOK DAHA FAZLASI THERAPIA SPA’DA22 Mayıs 2017
Sıradışı tatilin adresi LUX* Bodrum kapılarını açtı22 Mayıs 2017
Hilton İstanbul Bomonti, Her Güne Özel Eşsiz Menüleriyle Ramazana Hazır21 Mayıs 2017
100 BİN DOLARA ÖMÜR BOYU VİZESİZ SEYAHAT21 Mayıs 2017
YEDİKÇE KİLO VERDİREN RESTORAN21 Mayıs 2017
TAM DONANIMLI YÜZEN MAĞAZA “MİGROS DENİZ MARKET” YENİDEN DENİZE İNİYOR18 Mayıs 2017
DOMİNİKA PASAPORTU 100’DEN FAZLA ÜLKEYE VİZESİZ SEYAHAT İMKANI SAĞLIYOR17 Mayıs 2017
“Fransız Şatoları”na Türklerden Büyük İlgi16 Mayıs 2017
“Türkiye’den ayrıldığım zamanlarda Türk arkadaşlarımı ve Türk misafirperverliğini özlüyorum”16 Mayıs 2017
9. Türkiye Sommelier Yarışması Sonuçlandı16 Mayıs 2017
Müzik ve eğlence dolu mayıs ayı The Populist’te15 Mayıs 2017
TÜRKİYE’NİN YENİ MODA DESTİNASYONU15 Mayıs 2017
19 Mayıs tatilinde kısa rotalarla şehirden kaçmak isteyenlere İDO’dan 73 ek sefer15 Mayıs 2017
Hilton İstanbul Bosphorus’la Şehrin Ortasında Hafta Sonu Tatil Keyfi15 Mayıs 2017
İstanbul Marriott Hotel Şişli’den Ramazan’a Özel Seçenekler15 Mayıs 2017
Gençler için otelcilik sektöründe çalışmanın beş avantajı15 Mayıs 2017
New Balance Bozcaada Yarı Maratonu’nda 3 Bin Kişi Doğa ile İç içe Koştu15 Mayıs 2017
BODTO 2017 TIRHANDİL KIŞ TROFESİ'NDE SON AYAK 13-14 MAYIS’TA BODRUM’DA11 Mayıs 2017
Hıdırellez Şenliği Fethiye’de coşkuyla kutlandı08 Mayıs 2017
HEM YARIŞTILAR, HEM EĞLENDİLER08 Mayıs 2017
BELEDİYE ÇALIŞANLARI 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMINI KUTLADI08 Mayıs 2017
Türkbükü koyu temizlendi08 Mayıs 2017
Asfalt plenti tam kapasite çalışmaya başladı08 Mayıs 2017
Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Hataylılar ile buluştu08 Mayıs 2017
Bodrum’da 10 bin öğrenciye geri dönüşüm semineri08 Mayıs 2017
Bodrum, Adanalılar ile buluştu08 Mayıs 2017
Pedasa Festivali 22 yaşında08 Mayıs 2017
22. Pedasa Festivali yapıldı08 Mayıs 2017
36. Marmaris Yacht Charter Show06 Mayıs 2017
Annelere Özel Tüm Gün Eğlence06 Mayıs 2017
Üç bin liradan 20 milyon liraya kadar tekneler CNR Avrasya Boat Show’da görücüye çıktı06 Mayıs 2017
Sektörün En Beğenileni Bir Kez Daha Hilton Otelleri Oldu05 Mayıs 2017
LUX* Bodrum’dan Alzheimer Vakfı’na anlamlı destek05 Mayıs 2017
Hilton İstanbul Bomonti Anneler Günü’nde Sizi Şehrin Ortasında Piknik Keyfi Yaşamaya Davet Ediyor03 Mayıs 2017
4 AY UYGULAMALI MESLEKİ EĞİTİMDEN SONRA %100 İŞ GARANTİSİ02 Mayıs 2017
ÇOCUKLAR VIALAND’DE DOYASIYA EĞLENDİ!25 Nisan 2017
19 Mayıs için Ucuz Tatil İpuçları24 Nisan 2017
YELKENCİLER TUZLA'DA NEFES KESTİ24 Nisan 2017
CRUISE SEYAHATLERİ İÇİN SIK SORULAN SORULAR24 Nisan 2017
1. ULUSLARARASI ÇAY FESTİVALİ BAŞLIYOR24 Nisan 2017
İSTANBUL DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN TURİST ÇEKİYOR24 Nisan 2017
TİYATRO SEYİRCİSİ AKS'Yİ SEÇTİ22 Nisan 2017
Gazipaşa-Alanya Rusya’dan gelen ilk uçuşu karşıladı22 Nisan 2017
Mayıs’ta Azerbaycan’dan Bodrum’a direkt uçuş planı13 Nisan 2017
Düğün Sezonu Açıldı, Balayı Planları Başlasın!13 Nisan 2017
Türkiye’de her üç taraftardan biri deplasmana gidiyor13 Nisan 2017
'Online rezervasyon kanalları acente değil, kanun dışı olarak tanımlanamaz'10 Nisan 2017
Avcı, Arap Turizm Örgütü Başkanı ve Yemen Turizm Bakanı'yla buluştu10 Nisan 2017
Online devi Google'dan paket tur hamlesi10 Nisan 2017
Vakıflar Müdürlüğü ünlü oteli geri istiyor: Taahhütlerini yerine getirmedi10 Nisan 2017
Türkiye paket tur satışında Rus destinasyonlarını geride bıraktı10 Nisan 2017
Kapadokya'da balon düştü, 1 ölü 20 yaralı var10 Nisan 2017
GEMAD’DAN MARMARİS’E YAKIŞIR UĞURLAMA10 Nisan 2017
Dünyanın en hızlı ve seyahat mesafesi en uzun asansörleri Çin’in en uzun binası Şanghay Kulesi’nde10 Nisan 2017
ANKARA TURİZM FUARI BAŞARI İLE TAMAMLANDI30 Mart 2017
2017 Travel Expo Ankara Fuarında “Ortaca”26 Mart 2017
ANKARALILAR FETHİYE’YE ALTERNATİF TURİZM İÇİN GELECEK26 Mart 2017
Tanıtım TIR’ı Eşsiz Bodrum’u anlatmaya devam ediyor26 Mart 2017
İNGİLTERE’DE TÜRKİYE’DEN TAZMİNAT ALMAK İÇİN SEKTÖR TÜREDİ25 Mart 2017
Gastronomi Turizmi Derneği ile Peru Gecesi24 Mart 2017
Uzun uçak yolculuklarını keyifli geçirmenizi sağlayacak beş tavsiye!24 Mart 2017
“Turizmde Perakendeciliğe Geçiş” sektörde devrim yaratacak24 Mart 2017
D-Marin Training, Yelkenli Tekneleri Yaza Hazırlıyor21 Mart 2017
MUĞLA TANITIM SEFERBERLİĞİNE İLK ADIM 48 MEDYADAN19 Mart 2017
“Turizm, kitleler arasında demokratik bir kaynaşma sağlar”14 Mart 2017
“ERCİYES” DÜNYANIN EN BÜYÜK TURİZM FUARINDAYDI14 Mart 2017
Allah’ın Evi’nin resimleri 162 yıl sonra yeniden basıldı14 Mart 2017
EN UYGUN UÇAK BİLETİ PAZAR GÜNÜ SATILIYOR14 Mart 2017
Yabancı ziyaretçiler 2016’da, harcadıklarının yarısını geri istedi12 Mart 2017
Turizm sektörü iç pazardaki potansiyellere yöneliyor12 Mart 2017
HAVUZ SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMASI SANTEM FETHİYE’DE FUARA KATILDI11 Mart 2017
SKYWALK FETHİYE FETEX’DE YERİNİ ALDI09 Mart 2017
Wish More Hotel Istanbul’dan Kadınlar Günü jesti04 Mart 2017
Wish More Hotel Istanbul’dan Kadınlar Günü jesti04 Mart 2017
Pegasus’un geleneksel Uç Uç Günleri’nde herkese indirim var02 Mart 2017
Türkiye’nin En Kapsamlı Gençlik Festivali İçin Geri Sayım Başladı!02 Mart 2017
Bir seyyahın resimli güncesi01 Mart 2017
İLKBAHARI GEMİDE KARŞILIYORUZ01 Mart 2017
İLKBAHARI GEMİDE KARŞILIYORUZ01 Mart 2017
Markalı Rezidanslar, Konutta Satışı Hızlandırıyor!01 Mart 2017
ISG ile ilgili planlarını açıklayan Malaysia Airports, yönetim kadrosunda değişikliğe gidiyor01 Mart 2017
Yabancı turistlerin öncelikli beklentileri neler?01 Mart 2017
AJWA HOTEL KAPADOKYA ÇOK YAKINDA26 Şubat 2017
TATİLCİLERİN TERCİHİ RIXOS HOTELS25 Şubat 2017
FORA ZEYTİN AİLESİ EĞİTİM ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU25 Şubat 2017
İDO, dış hatlarında dev indirime gitti!25 Şubat 2017
QUEEN CENTRAL PARK’TA CAZ KEYFİ, SEÇKİN DAVETLİLERİ BULUŞTURDU 25 Şubat 2017
LÜKS YAŞAMI YENİDEN TANIMLAYAN QUEEN CENTRAL PARK’TA CAZ KEYFİ, SEÇKİN DAVETLİLERİ BULUŞTURDU25 Şubat 2017
The Ritz-Carlton, İstanbul’un Karadeniz Tatları Damaklarda Fırtına Estirecek25 Şubat 2017
GLORIA HOTELS & RESORTS HEYECAN DOLU BİR GOLF TU RNUVASINA İMZA ATTI25 Şubat 2017
Pegasus, misafirlerini Ramazan’da 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuracak24 Şubat 2017
TÜRKİYE’DE BİR İLK “UÇAKBÜS” SEFERLERİ BAŞLADI !24 Şubat 2017
“En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı” ödülünü aldı.24 Şubat 2017
“En İyi Düşük Maliyetli Havayolu” ödülü Pegasus’un oldu24 Şubat 2017
Atlasglobal’den Avrupa’da Ortak Uçuş Atağı24 Şubat 2017
ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines Başladı..24 Şubat 2017
2017 yılında 200 milyon yolcu beklentisi 21 Şubat 2017
Alman turistlerin Türkiye'deki en popüler otelleri belli oldu19 Şubat 2017
TURİZM SEKTÖRÜ TEK ADRESTE BULUŞACAK09 Şubat 2017
WORLD TOURISM FORUM ‘TOURISM 100’ Ü AÇIKLAYACAK08 Şubat 2017
Çöp Şiş Guınness Rekorlar Kitabına Girdi08 Şubat 2017
CNR Avrasya Boat Show başlıyor08 Şubat 2017
TAÇ YastıkÖrtü ile Interrail Bileti Kazanma Şansı08 Şubat 2017
İÇİNİZİ ISITACAK GEMİ SEYAHATLERİ08 Şubat 2017
KESİMAL: “GİMAT DÜNYAYI DOYURUR”08 Şubat 2017
Emirates’ten 5 günlük indirim fırsatı08 Şubat 2017
Sevgililer Günü'nün büyüsünü Qualitasspa’da yaşayın08 Şubat 2017
Kitchenette Sevgililer Günü’ne Özel Olarak Hazırladığı Angel & Devil Cake ile Akılları Baştan Alacak!07 Şubat 2017
D-Resort Göcek’te Unutulmayacak Bir Sevgililer Günü07 Şubat 2017
SPAGO, ÜNLÜ ŞEF MURAT BOZOK’A EMANET07 Şubat 2017
OCAK AYINDA 14 MİLYON OTOBÜS BİLETİ SATILDI07 Şubat 2017
D-Marin Turgutreis Yacht Club’ta ‘Sevgililer Günü’ne Özel Bir Gece06 Şubat 2017
“Almanya ve Azerbaycan’a direkt uçuş talep ediyoruz”02 Şubat 2017
Kamp için Fethiye’yi tercih ediyorlar…01 Şubat 2017
FTSO VE FETOP TURİZM İÇİN TOPLANDI01 Şubat 2017
HATAY EXPO’YU ALDI NE ÇİN NE DE AVUSTRALYA… 2021 EXPO’SU HATAY’DA YAPILACAK01 Şubat 2017
DENİZLİ KIŞ SPORLARINDA MARKA OLACAK01 Şubat 2017
21. EMITT TURİZM FUARI AÇILDI!29 Ocak 2017
ELITE WORLD EUROPE HOTEL, AÇILIŞA GÜNLER KALA EMITT FUARI’NDA GÖRÜCÜYE ÇIKT29 Ocak 2017
TÜMSİAD Genel İstişare Kurulu Antalya’da Başladı29 Ocak 2017
TANITIMDA ÖDÜL BODRUM’UN28 Ocak 2017
BİR TATİLDEN BEKLENTİNİZ NEDİR… HUZUR, ADREALİN, DENİZ, MAVİ YOLCULUK28 Ocak 2017
Kriz uzun süreceğe benziyor, turizmi yeniden şekillendirebiliriz'04 Ocak 2017
Jet’le seyahat hayal değil09 Aralık 2016
Rixos Premium Göcek Suites & Villas’tan Yetişkinlere Özel Tatil07 Aralık 2016
JETFORME ile haftasonunuzu kısa bir seyahatle benzersiz bir deneyime dönüştürmeye ne dersiniz?06 Aralık 2016
MOMONDO’DAN KIŞ SPORU TUTKUNLARINA ÖZEL TÜRKİYE REHBERİ28 Kasım 2016
Four Points by Sheraton, Türkiye'de Er Yatırım’la 5 Yeni Otel Açacak28 Kasım 2016
Rixos Flüela Davos, 15 Aralık’ta sezonu açıyor28 Kasım 2016
Regnum Carya Golf & Spa Resort, kış turizmi için en konforlu aile oteli seçildi28 Kasım 2016
Pamukkale Turizm’in bireysel yatırımcıları da MAN’ı tercih ediyor…28 Kasım 2016
Sömestr döneminde belgesellere yaraşır bir tatil LAPLAND / KUZEY FİNLANDİYA28 Kasım 2016
SİVAS GÜNLERİ BAŞLIYOR28 Kasım 2016
HotelsPro yeni marka kimliğini Londra’da tanıttı.28 Kasım 2016
“Tatil Keyfinizi Sigorta Altına Almadan Yurtdışına çıkmayın”28 Kasım 2016
“Duracell ile Disney’den Karlar Ülkesi filmine ilham veren Norveç’e Tatil Fırsatı”28 Kasım 2016
Pegasus, misafirlerini tüm Kıbrıs hatlarında 74,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuruyor20 Kasım 2016
Yeni Yılda Sofranızda Kelebekler Uçsun... 20 Kasım 2016
Fado, fiesta ve futboldan fazlası… PORTEKİZ’DE YILBAŞI20 Kasım 2016
Funda Arar; Odamda Huzurlu ve Mutlu İnsanlar Kalsın20 Kasım 2016
İnoksan Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’ne Konuk Oldu20 Kasım 2016
Sonbahar yorgunluğunuzdan SPA ile arının20 Kasım 2016
BODRUM TURGUTREİS KAHVE DURAĞI AÇILDI (VİDEO HABER)05 Mart 2016
MAK Mühendislik İnşaat LTD ŞTİ Muğla'nın merkezi Ortaca 04 Mart 2016
Bodrum'da Yazdan Kalma Bir Gün 04 Mart 2016
Mehtap Poyraz ׃''BODRUM'DA GÜZELLİĞİNİZ KALICI OLSUN'' ÖZEL HABER04 Mart 2016
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz Gazetecilerle02 Mart 2016
ÇANAKKALE RUHU BODRUM'DA (VİDEO)01 Mart 2016
PATRON RUS'A BARMEN İNGİLİZ'E AŞIK OLDU28 Şubat 2016
ARABESKİN SULTANI BODRUM'DA SAHNE ALDI26 Şubat 2016
GEZER VİNÇ TANITIM VİDEO HABER26 Şubat 2016
TÜRKİYE 'DE 1 DAKİKADA ÇORBA NASIL YAPILIR26 Şubat 2016
BODRUMA ÖZEL MEYVELİ ÇİKOLATA TANITIMI VİDEO HABER24 Şubat 2016
2016 turizm eylem planı hakkında Bodrum Kaymakamı ile röportaj (Video Haber)24 Şubat 2016
BÜYÜKŞEHİR LYKIA HABER ‘den REKLAM VERENLERE AÇIK DAVET12 Eylül 2015
MUĞLA'NIN ALIŞVERİŞ GAZETESİ LYKİA HABER İLE BAŞLADI05 Eylül 2015
DAVETİYEDE YENİ DÖNEM 48 AJANS MEDYA TANITIM İLE BAŞLIYOR06 Ağustos 2015
48 Gayrimenkul Gazetesi Hizmete Girdi.06 Ağustos 2015
48 AJANS MEDYA TANITIM PR AJANSI HİZMETE GİRİYOR16 Temmuz 2015

Anasayfa | Bodrum Belediyesi
Flaş Haber : Muğla’da gayrimenkule Dair Her şey sloganı ile yola çıktık.
CH
UA-49233593-1