Ana Sayfa      Muğla      48Tatil      Siyaset      Tarım      Alışveriş      Sağlık      İlçelerden Haberler      Otomotiv      48 gayrimenkul      Spor   
 
Ana Sayfa > İlçelerden Haberler

Ortakent Yahşi Bahar Festivali OYFEST basın toplantısı
12 Mayıs 2017
Bodrum yarımadasının en özel köşelerinden olan Ortakent Yahşi'yi kalıcı ve sürdürülebilir bir festival ile hareketlendirmek amacıyla bu yıl ilk kez düzenlenecek Ortakent Yahşi Bahar Festivali (OYFEST) için geri sayım başladı. Festival, basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

 
 
Ortakent Yahşi Geliştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) ve Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 17-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivale Muğla Valiliği,  Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu, Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Ted Koleji, Marmara Koleji ve Bahçeşehir Koleji başta olmak üzere Ortakent Yahşi’de faaliyet gösteren çok sayıda işletme, kurum ve kuruluş destek veriyor. Festival öncesinde Ortakent Yahşi’deki Bodrum Belediye A.Ş. Müsgebi Cafe’de düzenlenen basın toplantısına Bodrum Belediye Başkanı ve OYFEST Onursal Başkanı Mehmet Kocadon, OYFEST Yürütme Kurulu ve OYDER Başkanı Ahmet Aras, OYFEST Yürütme Kurulu Üyelerinden Yılmaz Algül ve Serkan Ceylan katıldı. Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Takım Baş Antrenörü Ayhan Çelik, Tekerlekli Sandalye Tenis Kadın Milli Takım Oyuncusu Fatma Büşra Ün ve Tekerlekli Sandalye Tenis Erkek Milli Takım Kaptanı Turan Akalın da eşlik etti.
 
OYFEST Organizasyon Komitesi’nden yazar Meriç Enercan’ın moderatörlüğünde düzenlenen toplantıda ilk konuşmayı yapan OYFEST Yürütme Kurulu Başkanı ve OYDER Başkanı Ahmet Aras, “Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz OYFEST öncesinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. 8 aylık süreçte ciddi katılımcıları ve destekçileri bir araya getirmeyi başardık. Ben buna aksiyon birlikteliği diyorum. Asıl amacımız Ortakent Yahşi’nin ismini Türkiye'de bilinir hale getirmek. Ortakent Yahşi ve Bodrum olarak kendi imkanlarımızla yapabileceğimiz bir festival olsun dedik. En sonunda bunun spor temalı bir festival olması gerektiğine karar verdik. Çünkü spor; kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk, engelli - engelsiz her yaştan, her kesimden insanı bir araya getiren bir olgu. Bunun için bizim altyapımız, deniz ve kara yönünden de imkanlarımız çok kuvvetli. Konaklama, restoran, taşıma konusunda çok ciddi kurumlar var Ortakent’te. Böyle bir birlikteliği yapabildiğimiz için zaten bu festival şu anda kendisini gerçekleştirmiş durumda ki daha aksiyona geçmeden. Çok ciddi destekçilerimiz oldu. Sağ olsun sayın kaymakamımız Bekir Yılmaz bize ciddi destek oldu. Sayın başkanımız Mehmet Kocadon yine en büyük destekçilerimizden bir tanesi, bütün ekibiyle. Ortakent Yahşi’nin adeta çevresini değiştirdiler festival öncesi. Onların özverisiyle gelen misafirlerimize kesinlikle mahcup olmayacağız. Yine ticaret odamız, esnaf odamız, şoförler ve otomobilciler esnaf odamız, Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü ve bize özellikle festival aksiyonlarında katılan okullarımız Bahçeşehir Koleji, TED Koleji, Marmara Koleji, yine bizi ulusal düzeye taşıyan Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu. Festivalimizin içinde Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Tekerlekli Sandalye Tenis Türkiye Şampiyonası mevcut. Milli takım da Yahşi tenis kortlarında kampta şu. Milli takım baş antrenörümüz Ayhan Çelik, yine bayan milli takım oyuncularımızla olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil eden ilk kadın sporcumuz Büşra Ün de, erkek milli takım kaptanımız Turhan hocamız da aramızda. Bize çok ciddi güç veren Bedensel Engeller Federasyonu'na ve sponsorlarımızın hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Yine en büyük katkı tabii ki Ortakent Yahşi sakinlerinde ve işletmecilerinde. Ciddi destek alabildiğimizi biz ilk festivalimizde bile gördük. Bu yüzden gelenekselleşecek olan Ortakent Yahşi Bahar Festivalinin ilkine bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum. Onları burada çok uygun fiyatlara ağırlayacağız. Tabi sadece sporla bitmiyor aynı zamanda yeme, içme, yaşam, kültür, sanat ve konserler ile eğlenceyi de bir araya getiriyoruz. Güzel Sanatlar Fakültemiz de en büyük paydaşlarımızdan bir tanesi. Onlar da Kargı koyunda kumdan heykel sempozyumu düzenlediler.” dedi.
 
OYFEST Yürütme Kurulu Üyelerinden Yılmaz Algül de, “Ahmet kardeşim gece gündüz demedi ve iki arkadaş ile yola çıktı. Herkes bu işin altından kalkamazsınız dediler ama onlar inandılar ve bu işin altından kalktılar. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Sayın kaymakamımız çok sıcak davrandı, sayın valimiz desteklerini esirgemedi. Sayın belediye başkanım Mehmet Kocadon gerçekten takdire şayan. Ortakent Yahşi’de çok emek sarf ettiler. Tüm çalışanlarını bu bölgeye göndererek yollarımızı, çevre düzenimizi, peyzaj çalışmalarımızı, aydınlatmalarımızı, ışıklandırmalarımızı yaptılar. Ben bile başkanımızın bu çabasına nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Her ne kadar siyasi olarak farklıysak bile kendisini çok seviyorum. Çok güzel çalışma yaptı Ortakent’te. Kendisini gönülden tebrik ediyorum. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
 
OYFEST ile Bodrum’da güzel bir sinerji yakaladıklarını ifade eden OYFEST Yürütme Kurulu Üyesi Serkan Ceylan, “Gerçekten sevgili Ahmet Başkan ile beraber çok güzel bir hayalin peşinden yola çıktık. Ortaya çıkan sinerji Bodrum’un ve Ortakent’in çok değerli insanlarını, kurumlarını bir araya getirdi. Bu gerçekten hem Türk turizminin hem de Bodrum turizminin kendi imkanlarıyla istendiğinde neler başarılabileceğini gözler önüne seren gerçek bir imece usulüyle hazırlanmış gerçek bir festival olarak ortaya çıktı bence. Herkese ve hepsine çok teşekkür ediyorum. OYDER olarak ve OYFEST olarak tabi ki bu işleri başarırken Bodrum Belediyemizin ve çok değerli başkanımız Sayın Mehmet Kocadon’un ve bütün Bodrum Belediyesi ekibinin birçok ciddi desteği ve yürekten bir çabası oldu. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Takım Baş Antrenörü Ayhan Çelik de özellikle Başkan Kocadon ve OYDER’e teşekkür ederek, “Biz Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Takımı olarak şu anda 11 sporcu ve dört antrenör ekibiyle birlikte kamp için buraya geldik. Ayın 17’sinde başlayacak olan Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyoruz. Şampiyonaya aileleriyle birlikte 41 sporcu arkadaşımız katılacak. Federasyon tarihimizde bu bir ilk. Çünkü biz hep gidip belediyelerden, derneklerden, illerden turnuva isteyip bize organizasyon yapması için ricada bulunuyorduk. Tarihimizde ilk defa bize biri gelip bu işin parçası olun dedi, biz demeden. Engelli olduğunuz zaman özellikle tekerlikle sandalye ile ulaşım, konaklama ve pek çok şey her zaman zor olmuştur. Bu yüzden de hiç kimse böyle bir organizasyonu üstlenmek istemiyor. OYDER ve Bodrum bundan hiç kaçmadı. Bunun mutluluğunu ve şampiyonamıza OYDER şampiyonası adı verilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Federasyonum adına da herkese tekrar teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
 
Tekerlekli Sandalye Tenis Kadın Milli Takım Oyuncusu Fatma Büşra Ün ise duygu ve düşüncelerini; “Bu kadar kalabalık bir basın toplantısına da sanırım ilk defa katılıyoruz. Bodrum ve OYDER bizlere ilkleri yaşatıyor. Bunun için öncelikle herkese ve tabi ki sponsorlara da teşekkür etmek istiyorum. 19 Mayıs 1994 doğumluyum. Spor bayramında doğmuşum. Halbuki geçmişimde daha önce spor yapan kimse yok. Doğuştan kanser olmam sebebiyle şu an tekerlekli sandalyedeyim. Kanseri yenmiş durumdayım fakat tümörün sinirlerime verdiği hasardan dolayı belden aşağısını hissedemiyorum ama hayat öyle bir şey ki hiç beklemediğiniz anda hiç hayal edemeyeceğiniz şeyler şu anda sizin elinizin altında olabiliyor. Ben hiçbir zaman içine kapanık bir çocuk değildim tabi ki aile yönünden çok şanslı olduğum içindi bu. Engelli veya engelsiz eğer ki bir çocuğun arkasında aile desteği yoksa o çocuğun hayattaki hedeflerine ulaşmasının zor olacağını düşünüyorum. Tenise başladıktan sonra hayatım çok değişti. Bir semtten diğer semte otobüsle geçeceksem mutlaka yanımda birisini isterdim, korkardım ama şimdi tenis sayesinde İngilizce öğrenmek zorunda kaldım ve yurt dışındaki turnuvalara bile tek başıma gidebiliyorum. Bunlar bizim için çok büyük şeyler. Sizin için küçük olan şeyler belki de başkalarının en büyük hayali olabiliyor. Şu anda Bodrum’da Türkiye Şampiyonası yapacağız. Yani kazanan birinci, Türkiye Şampiyonu olacak. Çok büyük bir organizasyon. Şampiyonanın OYDER Türkiye Şampiyonası adıyla yapılacak olmasından çok mutluyuz. Umarım festivale sizler de gelirsiniz. Sağlıklı sporcular gibi biz de profesyonel şekilde spor yapmaya çalışıyoruz. Festivale umuyorum ki güzel bir renk katabiliriz.” sözleriyle ifade etti.
 
Tekerlekli Sandalye Tenis Erkek Milli Takım Kaptanı Turan Akalın ise, “Bu spora başlarken ilk önce spor olarak başlamak niyetindeydik. Daha sonra hedeflerimiz farklı yönlere kaydı. Amacımız spor yapmaktan ziyade başarılı olmak ve bunu herkese yayabilmek oldu. Bundan sonraki bu tür turnuvalarda ve organizasyonlarda biz bu işin lokomotifi olduk. Bizden sonraki engelli arkadaşlarımıza, kardeşlerimize bu sporu tanıtmak, bu sporun güzelliğini gösterebilmek için çabalıyoruz. Bize bu imkanları sağlayan herkese de teşekkür ediyorum.”  diye konuştu.
 
BAŞKAN KOCADON: “İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ”
Sözlerine engel tanımayan bu arkadaşlarla başlamak istediğini ifade eden Bodrum Belediye Başkanı ve OYFEST Onursal Başkanı Mehmet Kocadon, “Bizim davetimizi kabul edip geldikleri için çok teşekkür ediyorum, bizi onurlandırdılar. Bizim Bodrum’da bir sözümüz var: inananlar asla kaybetmez diye, inanarak yola çıktılar ve ayrıca Ortakent Yahşi Güzelleştirme Derneğimizin üyelerine de çok büyük bir teşekkür etmek istiyorum. Bu işin taşın altına hep beraber ellerini soktular. Uzun süredir çalışıyor arkadaşlar ve özellikle Türkiye’nin şu anki turizmine baktığımızda her ne kadar Anadolu halkı Bodrum’u çok seviyorsa da ekonomik yönden de yaşanan krizden dolayı insanlar ilk önce tatil bütçelerinden kısıtlama yapıyorlar. İşte bu süreçte iyi bir tanıtım gerekiyor. Şu anda bakın Bodrum dünyanın 30 ülkesinde, Anadolu’nun 30 ilinde ve bu hafta da bir festivalle Bodrum’u tanıtmaya devam ediyoruz. Bunlar esasında Bodrum’un tanıtımı Ortakent Yahşi’nin tanıtımı. Çok güzel oldu sezon öncesi, özellikle ben nisan ve mayıs ayında festival girişimi olsun sosyal ve kültürel etkinlikler olsun hepsini destekliyorum. Çünkü bizim için nisan ve mayıs ayı çok önemli ve bu aynı zamanda güzelliklere de vesile oluyor. Biz Bodrum Belediyesi’nin de hızlı çalışmasına vesile oluyor. Sezon öncesinde festivalin ve etkinliğin olduğu yere girip hızlı bir şekilde etrafı düzenliyoruz, park bahçemiz çalışıyor yolları düzenliyoruz, elimizden ne geliyorsa hızlı bir şekilde yapıyoruz ki turizmin yoğun olduğu bir döneme sahillerimiz hazır girsin diye. Şimdi burada bir ilk var. Bodrum’da bu ilki de Ortakent Yahşili kardeşlerim başardı ve bu ilk inanıyorum ki Bodrum’un birçok mahallesine örnek. Özellikle nisan ve mayıs aylarında bu ilkler, Bodrum’un ismini bir defa daha dünyanın gündemine oturtacak. Sosyal medya denen bir olay var arkadaşlar. Bundan sonra bütün sistem, bu sosyal medya üzerinden yapılacak. Siz burada zannediyorsunuz ki bu festivali 1000 kişi gördü. Hayır, milyonlarca kişi izliyor. Bizim için önemli olan Ortakent Yahşi’yi merak ettirmektir. İnsanlar merak ettiği yere gelir ve bu festivaller Ortakent Yahşi’yi merak ettirecek konuma getirecek. Tabi ki burada birçok etkinlikler olacak, bu etkinliklere Bodrum ve Bodrum dışından birçok kişi katılacak. Bu da Ortakent sahilinin ekonomisine bir katkı sağlayacak. Yani zincirin halkaları gibi hepsi birbirine bağlı ama burada önemli olan sürdürülebilir ve devamlılığının olması. Bu sene yaptık ama seneye yapmazsak ilk sene yapmanın da bir anlam ve önemi yok. Artık bu Bodrum’un kültürel ve sanatsal etkinliğine bir tarih olarak kayıt oldu. Bu hafta içinde Bodrum’un başka bir mahallesinde bir festival olma şansı artık yok, tescillendi bugün. İnanarak mücadele eden arkadaşlarımız da gerçekten ilklere imza attılar. Bodrum’da demek ki her mahallemiz bir güzel etkinlik yapabilir. Sporundan, sanatından, kültüründen, örf ve adetinden, yemeklerinden folkloruna kadar hepsi sergilenebiliyor. Bunu her mahallemiz yapacak güçte. Biz yöneticiler olarak zorlandıkları anda ellerinden tutan bir güç olarak yanlarında oluruz. Bodrum’un üst kimliği her zaman Bodrum’dur. Ortakent-Yahşi Bodrum’dur, Turgutreis Bodrum’dur, Yalıkavak Bodrum’dur. Bodrum ibaresini üzerinden çıkardığımız zaman bazen farklı boyutlara gidiyor ve insanlar bulamıyor, Ortakent-Yahşi’nin de nerede olduğunu bilemiyorlar. Ama Bodrum Ortakent-Yahşi Festivali gerçekten bize artı bir değer katacak. Onun için ben emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Ben de bir Müsgebiliyim, Müsgebili olmaktan da gurur duyuyorum ama böyle bir etkinliğin mahalle bazında ilk defa yapılması ve burada gerçekleştirilmesi de tabii ki beni farklı bir şekilde mutlu ediyor. Bu mutluluğu sizlerle paylaşmaktan, sizlerle olmaktan, yanınızda olmaktan son derece mutluyum. Özellikle yan yana oturduğum arkadaşlar ve karşımda duran arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Çünkü bizler hadi bir işin ucundan tutun dediğimizde önce tamam derler, sonra bir bakarsınız hiç kimseyi göremezsiniz ama sonra da çok güzel eleştirirler, yorum yaparlar. Halbuki işin içinde olmadıktan sonra eleştirme ve yorum yapma şansın da yoktur. Önce işin ucundan tutacaksın, yanlışları da doğruları da beraber göreceğiz. Eleştiriye her zaman açığız ama karalama şeklinde yapılan eleştiriye de karşıyız. Hiç kimse bu festival hakkında karalama kampanyası yapamaz, konuşamaz çünkü bu bir ilk. Önemli olan ilki başarmak. İlki başardıktan sonra da gerisi kendi gelecektir. Onun için bu ilkin altına imza atan elini taşın altına koyan tüm arkadaşlarıma, otelcilerime, yönetim kuruluna ve özellikle Bodrum’un eğitimine büyük katkı veren okullarımıza, inananlara sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
 
Bodrum yarımadasının en özel köşelerinden biri olan Ortakent Yahşi'yi kalıcı ve sürdürülebilir bir festival ile hareketlendirmek amacıyla hazırlanan OYFEST ile Bodrum, yaza görkemli bir merhaba diyecek. Festival Ortakent Yahşi sahilinde 17 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek açılış töreni ve TED Bodrum Koleji Bandosu eşliğinde Taşlıkburun Mevkii’nden Bodrum Belediyesi Müsgebi Cafe festival alanına doğru yapılacak kortej yürüyüşüyle başlayacak.  Açılış konserinde sevilen sanatçı Berksan, madalya, plaket ve ödül töreni ile yapılacak kapanışta da Bodrum Masalı’nın Yıldız’ı ünlü sanatçı Şevval Sam sahne alacak. Halka açık olarak gerçekleşecek olan konserler Bodrum Belediyesi Müsgebi Cafe önünde yapılacak. Sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal etkinlikler ile renklenecek olan festival süresince Ortakent Yahşi genelindeki otel ve restoranlardan oluşan festival mekanlarında konaklamak ve vakit geçirmek isteyenlere de festivale özel indirimler uygulanacak.
 
Festival programı ve festival hakkında detaylı bilgi için www.ortakentyahsifestivali.com internet adresini ayrıca Facebook üzerinden https://www.facebook.com/oyfestbodrum sayfasını takip edebilirsiniz. iletisim@ortakentyahsifestivali.com ya da facebook sayfası aracılığıyla da mesajlarınızı iletebilirsiniz. 
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer İlçelerden Haberler Haberleri

Başlık Tarih
 
Çocuklar Haklarını Eğlenerek Öğrendi21 Kasım 2017
KALDIRIM VE YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR.21 Kasım 2017
MİTSO ÜYELERİ 4. ZEYTİN HASAT ŞENLİĞİ'NE TAM DESTEK21 Kasım 2017
MANDALİNA AĞAÇLARI YAŞATILACAK21 Kasım 2017
EROZYONLA MÜCADELE HAFTASI19 Kasım 2017
MUSKİ, Oluk Deresini Temizledi 19 Kasım 2017
MUSKİ, Gazeller’in İçme Suyu Hatlarını Yeniledi19 Kasım 2017
“Büyükşehir’i önce Allah’a sonra Fethiyelilere havale ediyorum!” Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bölgenin en büyük parkı olacak rekreasyon alanındaki çalışmaları yerinde inceledi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin halen bu alanı almaya çalıştığını söyleyen Başkan Saatcı, “Bu alanı mahkeme kararıyla elimizden almaya kalkan hatta ihalemizin iptali için bizleri mahkemeye veren Büyükşehir Belediyesi’ni önce Allah’a sonra da Saygıdeğer Fethiyelilere havale ediyorum” dedi. Altın gerdanlık tamamlanıyor. 1’inci, 2’inci ve 3’üncü etap sahil bantlarıyla başlayan Fethiye’nin eşsiz körfez manzaralı altın gerdanlığı, Rekreasyon alanıyla tamamlanıyor. 68 bin m²’lik alanda 800 metre koşu bandı, 650 metre sahil yolu, 800 metre bisiklet yolu, 5 bin m² çocuk oyun alanı, 40 metre çaplı ve 4 metre yüksekliğinde seyir terasları, yel ve su değirmenleri, çeşitli aktivitelerin yapılacağı 3 bin m² meydan, 35 bin m² yeşil alan, bölgede ilk defa kullanılacak bitkiler, bitki gösteri alanları, biyolojik doğal göletler ve açık hava kütüphaneleri yer alacak. Dev proje yaklaşık 18 milyon TL’ye mal olacak. “Mahkeme kararıyla elimizden almaya kalkan…” Çalışmaları Fethiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Durmuş Sazcı, Peyzaj Mimarı Ozan Özer, Mim Şirketleri sahipleriyle inceleyen Başkan Saatcı yaptığı değerlendirmede, “Rekreasyon alanını arkadaşlarımızla inceledik. Sabah drone ile çekim yapmışlar. Yapılan kısımlardan çok etkilendim ve yerinde göreyim dedim. MİM şirketine çok teşekkür ediyorum. Bu dönem bizim heyecanlandıran en özel projelerden bir tanesi. Sadece ilçemizin değil, bölgemizin en büyük rekreasyon ve park alanı. İnşallah burayı Saygıdeğer Fethiyelilerin hizmetine sunacağız. Çalışmalarımız oldukça iyi ve hızlı bir şekilde ilerliyor. En önemlisi kazasız belasız devam ediyor. Böyle işler yolunda giderken bu alanı mahkeme kararıyla elimizden almaya kalkan hatta ihalemizin iptali için bizleri mahkemeye veren Büyükşehir Belediyesi’ni önce Allah’a sonra da Saygıdeğer Fethiyelilere havale ediyorum” ifadelerini kullandı. 17 Kasım 2017
Çocuklar ‘Değirmendeki Hazine’ Oyunu İle Hem Eğlendi Hem Öğrendi14 Kasım 2017
SONSUZA DEK SÜRECEK DUYGULAR09 Kasım 2017
IŞIĞI DAİMA YOLUMUZU AYDINLATACAK09 Kasım 2017
Hacıbayramlar Mahallesi’nin İçme Suyu Hatları Yenilendi06 Kasım 2017
NURSEL ÖZDEMİR’ DEN GELENEKSEL 4. “CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ”02 Kasım 2017
KÖY ÇOCUKLARINA UMUT İÇİN PEDALLIYORLAR02 Kasım 2017
İl Jandarma Komutanı, Başkan Saatcı’yı ziyaret etti.02 Kasım 2017
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer;02 Kasım 2017
‘Kısa Mola’ Muğla’ya İyi Geliyor02 Kasım 2017
Büyükşehir Bodrum’da Güvenli Yollar İçin Çalışmalarını Sürdürüyor02 Kasım 2017
MUSKİ, Taşlı’nın Hatlarını Yeniliyor02 Kasım 2017
BAŞKAN TOKAT MİLAS İLÇE JANDARMA VE ASKERLİK ŞUBE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ.01 Kasım 2017
BAŞKAN TOKAT ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ01 Kasım 2017
Hayalet ağlar temizleniyor.30 Ekim 2017
MİTSO, MİLAS BODRUM HAVALİMANINA KARGO GÜMRÜĞÜ AÇILMASI İÇİN DHMİ'DE29 Ekim 2017
CARETTA RUN’A BÜYÜK İLGİ 29 Ekim 2017
BOZBURUN ÇOK AMAÇLI SALONU'NA KAVUŞTU27 Ekim 2017
KIRSAL MAHALLELERE 56.840 METRE YOL27 Ekim 2017
Uçmaya engel yok!20 Ekim 2017
Başkan Belediye A.Ş. personeli ile bir araya geldi20 Ekim 2017
Finlandiyalı eğitim uzmanları Bodrum’da20 Ekim 2017
DALAMAN HAVALİMANI TAKBİKATI GERÇEĞİ ARATMADI18 Ekim 2017
CUMHURİYET'İN 94. YAŞINA MUHTEŞEM KUTLAMA13 Ekim 2017
SOBA Güney Ege Buluşması Bodrum'da sona erdi09 Ekim 2017
Ölüdeniz AAT Tamamlanıyor07 Ekim 2017
3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü04 Ekim 2017
Dalgıçlar Tuzla koyunu temizledi04 Ekim 2017
BODRUMSPOR, AFYONSPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI28 Eylül 2017
Başkan Saatcı arazide çalışmaları yerinde inceledi;28 Eylül 2017
BODRUMSPOR'DAN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ SARIKAYA'YA ZİYARET28 Eylül 2017
BAŞLIYORUZ MİLAS!!!28 Eylül 2017
büyükşehir Fethiye’den elini çek!26 Eylül 2017
BODRUM TİCARET ODASI DEVRİM ERBİL SERGİSİYLE AÇILACAK24 Eylül 2017
DEVRİM ERBİL24 Eylül 2017
BODRUM TİCARET ODASI YENİ BİNA AÇILIŞI 24 EYLÜL PAZAR GÜNÜNE ERTELENDİ22 Eylül 2017
T.C.GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI BATI AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MARMARİS GÜMRÜK MUHAFAZA KAÇAKÇILIK VE İSTİHBARAT MÜDÜRLÜĞÜ22 Eylül 2017
SÜSLÜ KADINLAR TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDA PEDALA BASACAK21 Eylül 2017
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan İlköğretim Haftası kutlandı.19 Eylül 2017
Özalp Okulları Atık Pil Toplama Kampanyasında Muğla’da Birinci oldu19 Eylül 2017
“BODRUM TİCARET ODASI” 18 EYLÜL’DEN İTİBAREN YENİ BİNASINDA HİZMET VERECEK16 Eylül 2017
İTALYAN KOMUTANDAN BAŞKAN ALİ ACAR'A ZİYARET16 Eylül 2017
MARMARİS SEMENDERİNİ TANIYALIM16 Eylül 2017
Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Yurdakul’dan Başkan Kocadon’a ziyaret16 Eylül 2017
Bodrum Belediyesi Zeytinköylülerin yanında16 Eylül 2017
MARMARİS'İN KİŞİLİĞİ YETERLİ, SAMİMİ, HEYECAN VERİCİ VE SERT16 Eylül 2017
BAŞKAN ALİ ACAR’DAN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI16 Eylül 2017
IYEOKA MARMARİS İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ16 Eylül 2017
BİNLERCE YILLIK PATİKALARDA 230 KM! Likya Yolu Ultra Maratonu 23 Eylül’de Başlıyor!15 Eylül 2017
Milas’lı Pehlivan Güreşçi Türkiye ve Milas’ı bu kez Bulgaristan’da temsil edecek15 Eylül 2017
Milas’ta iki ayrı mahallede harabeye dönen ve çatısı olmayan evlerde yaşam mücadelesi veren yaşlı amca ve teyzeye Milas Belediyesi yardım eli uzattı.15 Eylül 2017
TÜRKİYE’NİN OSCAR ADAYI “AYLA”, 7. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI’NDA!15 Eylül 2017
KIRÇİÇEKLERİ KAMPA GİRDİ15 Eylül 2017
Menteşe’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor13 Eylül 2017
Üniversitelerde güvenlik tedbirleri toplantısı yapıldı13 Eylül 2017
İl Spor Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi13 Eylül 2017
Bodrum Sağlık Vakfı Yönetimi Vali Civelek’i ziyaret etti13 Eylül 2017
BODRUM TİCARET ODASI SEÇİM SÜRECİ BAŞLIYOR12 Eylül 2017
YANGINDA YOK OLAN ZEYTİNKÖY’E YARDIM KAMPANYASI12 Eylül 2017
Muğla Barosunda Yemin Töreni…12 Eylül 2017
Burak Özçivit, “7. Bodrum Türk Filmleri Haftası” nda!12 Eylül 2017
Büyükşehir’den Yıldız Bayanlar Voleybol Turnuvası11 Eylül 2017
2. BODRUM LATİN DANS FESTİVALİ (28 EYLÜL - 1 EKİM)09 Eylül 2017
Muaythai sporcularından Başkan Kocadon’a ziyaret09 Eylül 2017
TEV BODRUM ŞUBESİ HİZMETE BAŞLADI09 Eylül 2017
TEV BODRUM ŞUBESİ HİZMETE BAŞLADI09 Eylül 2017
ÖREN’DE “K” HARFİ YETTİ.08 Eylül 2017
Zeytinköy’deki Yangına Toplu Müdahale07 Eylül 2017
Fethiye Zabıtası Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.07 Eylül 2017
BAŞKAN VEKİLİ MAT ZABITA HAFTASINI KUTLADI.07 Eylül 2017
3. Karaova Bağbozumu Şenliği basın toplantısı 07 Eylül 2017
BAŞKAN TOKAT ZABITA HAFTASINI KUTLADI07 Eylül 2017
Çöp arabalarından mesaj var!06 Eylül 2017
“Dil ve Konuşma Semineri”06 Eylül 2017
MİLASLI GÜREŞÇİ BU KEZ 2. OLDU30 Ağustos 2017
Bodrum’da plaj futbolu şenliği 30 Ağustos 2017
Başkan Kocadon Zafer Bayramı’nı kutladı 30 Ağustos 2017
Üç BaskıResim Sanatçısının Bodrum Sergisi 4 Eylül'de açılacak.29 Ağustos 2017
Başkan Kocadon, Adalet Kurultayı'na katıldı29 Ağustos 2017
Başkan Kocadon, Adalet Kurultayı'na katıldı29 Ağustos 2017
BODRUM BAYRAMI SILA VE MFÖ İLE KUTLAYACAK29 Ağustos 2017
Başkan Kocadon için teşekkür daveti28 Ağustos 2017
Bodrum sevgi ve hoşgörü kentidir28 Ağustos 2017
KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ27 Ağustos 2017
Başkan Kocadon personeliyle bayramlaştı27 Ağustos 2017
FENER ALAYI VE GRUP PUSULA KONSERİ.26 Ağustos 2017
BODRUM DİBEKLİHAN'DA 5 SERGİ BİRDEN AÇILIYOR26 Ağustos 2017
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ,Başkan Yardımcıları Ramazan Kaynak ve Mustafa Karakuş her fırsatta halk pazarını ve ilçe esnaflarını ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını dinlemeye devam ediyorlar.26 Ağustos 2017
D-Marin Turgutreis Yacht Club’da Sanat Dolu Bir Yaz26 Ağustos 2017
TOBB Başkanı işadamlarına müjdeyi MİTSO'da verdi:25 Ağustos 2017
MİNİK HENTBOLCULAR BAŞKAN TOKAT’I ZİYARET ETTİ.25 Ağustos 2017
ATIK TOPLAMA TEKNEMİZ UZUN BAYRAM TATİLİNE HAZIR24 Ağustos 2017
ÖREN’E ÜNLÜ YAĞACAK24 Ağustos 2017
BODRUM PİER’DEN DİVA GEÇTİ 22 Ağustos 2017
HALİM METE “OSB ÇALIŞMALARININ ANKARA’DA TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”19 Ağustos 2017
Büyükşehir’den Seydikemer’e “Dinlendiren Tesis”19 Ağustos 2017
ÜLGEN, MUHTARLARI DİNLEDİ18 Ağustos 2017
İlk romanı “Gecede Saklı Yalnız Aşklar” ile büyük çıkış yapan Adil Yıldırım Bodrum’da okurlarıyla buluşuyor17 Ağustos 2017
​Yol İçin Arazisindeki Ağaçları Yıktı17 Ağustos 2017
HAYDİ FETHİYE HAYALİN GERÇEK OLUYOR!17 Ağustos 2017
Halit Akçatepe'nin kızı Bodrum'da sergi açtı14 Ağustos 2017
İÇMELER'DE SEYİR TEPESİ TEMİZLİĞİ14 Ağustos 2017
YUNUS HEYKELİ'NE BAKIM14 Ağustos 2017
AĞUSTOS'UN İKİNCİ YARISININ ÜCRETSİZ ATÖLYELERİ BAŞLADI14 Ağustos 2017
4. Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarışması başlıyor14 Ağustos 2017
Alabalıkta Tanıtım Atağı 03 Ağustos 2017
İNCİRKÖY’DE SUSUZLUK SONA ERDİ02 Ağustos 2017
Palmarina Bodrum her hafta dans, müzik ve şovlarla dolu02 Ağustos 2017
Milas Belediye Meclisi 7 Ağustos Pazartesi günü toplanıyor.02 Ağustos 2017
Kuzunun En Değerli Parçası “KARSKİ” Yalıkavak’ta “Karski Et Lokantası”31 Temmuz 2017
BU EVDEN İKİ TON ÇÖP ÇIKTI28 Temmuz 2017
MANGAL ATEŞİ CİĞERİMİZİ YAKTI28 Temmuz 2017
EŞREF GİRGİNÇ’TE ATM’LERE YENİ KABİN28 Temmuz 2017
PEHLİVANLAR BAŞKAN TOKAT’I ZİYARET ETTİ.27 Temmuz 2017
Dilbağ Tokay - Eren Levendoğlu Gümüşlük’te festival sahnesinde 27 Temmuz 2017
MARMARİS DÜNYA SAĞLIK TURİZMİNDE DE ÖNCÜ26 Temmuz 2017
ATATÜRK BULVARI'NDA ÇALIŞMA BAŞLATILDI26 Temmuz 2017
MARMARİS BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ OTOPARK26 Temmuz 2017
D-Marin Turgutreis Yogaseverlerle Buluştu26 Temmuz 2017
İdil Biret Gladyatörler Kenti’nde Konser Verecek26 Temmuz 2017
SAVAŞ MAĞDURU TÜRKMEN ÇOCUKLARA BAROLAR BİRLİĞİNDE YAZ OKULU25 Temmuz 2017
AMFİ BİR EFSANE'Yİ AĞIRLAYACAK25 Temmuz 2017
BACAKOĞLU SİTESİ ÇEVRESİ TEMİZLENDİ25 Temmuz 2017
MİLYONLARCA YIL ÖNCESİNİN İZLERİ BİLİM VE EĞİTİM PARKI'NDA22 Temmuz 2017
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, basından sansürün kaldırılışının 109. yıldönümü olan 24 Temmuz “Basın Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Acar, mesajında şunları söyledi;22 Temmuz 2017
FEN İŞLERİNİN KIRSALA HİZMETİ SÜRÜYOR20 Temmuz 2017
Bodrum Müzik Festivali’nde Sosyal Sirk Sergisi19 Temmuz 2017
GİRİŞİMCİLİK İŞ PLANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ17 Temmuz 2017
SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR.17 Temmuz 2017
Milas Belediyesi yakalanan mültecilere yardım elini uzattı.17 Temmuz 2017
1 ALTIN 2 BRONZ MADALYA İLE DÖNDÜLER17 Temmuz 2017
YANGINA KARŞI BİDONLU ÖNLEM14 Temmuz 2017
SEYDİKEMER BELEDİYESİ OKUL BİRİNCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ13 Temmuz 2017
BAŞKAN TOKAT PERSONELLE BAYRAMLAŞTI23 Haziran 2017
Büyükşehir’den Datça Yollarına 9 Milyon TL’lik Yatırım15 Haziran 2017
Büyükşehir’den Datça Yollarına 9 Milyon TL’lik Yatırım15 Haziran 2017
Fethiye’nin üretenleri Şekerbank’ın iftarında buluştu…15 Haziran 2017
MARMARİS'TE "YILDIZLAR GEÇİDİ"14 Haziran 2017
UKRAYNA'DAN DÜNYA'YA ARMAĞAN 50 İCAT SERGİSİ MARMARİS'TE14 Haziran 2017
BAŞKAN ACAR DİZİ SETİNİ ZİYARET ETTİ14 Haziran 2017
ZEYTİN AĞACI DEMEK, HAYAT DEMEK14 Haziran 2017
The Sunday Times yazarından Başkan Kocadon’a ziyaret09 Haziran 2017
Türkiye Şampiyonu Karya Çiçekleri’nden Başkan Kocadon’a ziyaret 09 Haziran 2017
DÜNYA ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİKLERİNE NURSEL ÖZDEMİR ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DAMGASINI VURDU09 Haziran 2017
Anaokulu öğrencilerine geri dönüşüm semineri 08 Haziran 2017
Belediye personeline problem çözme becerileri eğitimi08 Haziran 2017
Nev Ahenk’ten Bodrum’da musiki konseri08 Haziran 2017
BODRUM DA YABANCI TURİST ORANI %23 ÇIKTI.08 Haziran 2017
GÖRME ENGELLİLERDEN BAŞKANA ZİYARET08 Haziran 2017
ÖĞRENCİLERE ÇEVRE BİLİNCİ ÖĞRETİLDİ08 Haziran 2017
SATRANÇ TURNUVASINDAN KUPA VE MADALYA İLE DÖNDÜLER.08 Haziran 2017
AHŞAP KALIP USTALARI BELGELERİNİ ALDI07 Haziran 2017
KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ, ATA SPORU “GÜREŞİ” YAŞATMAK İÇİN EĞİTİM VERMEYE DEVAM EDİYOR…07 Haziran 2017
FERHAT GÖÇER BODRUM GECELERİNİ RENKLENDİRECEK 06 Haziran 2017
Vali Çiçek Milas’ta Muhtarlarla bir araya geldi.05 Haziran 2017
BAŞKAN TOKAT ZİYARETLERİ KABUL ETTİ.01 Haziran 2017
BAŞKAN TOKAT YENİDEN MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ01 Haziran 2017
ATIK MADDELER KEMER NURSEL ÖZDEMİR ÖĞRENCİLERİNİN ELİNDE HAYAT BULDU29 Mayıs 2017
Bodrum yaza rengarenk giriyor 29 Mayıs 2017
18. Uluslararası Bodrum Dans Festivali28 Mayıs 2017
Vali Çiçek, Seydikemer’de Muhtarlar ile buluştu26 Mayıs 2017
Bodrum’un bahar festivali OYFEST başladı19 Mayıs 2017
Sazköy Mahallesi Atatürk heykeline kavuştu19 Mayıs 2017
19 Mayıs Bodrum'da coşkuyla kutlandı19 Mayıs 2017
Yabancı Öğretmenlerden Başkan Tokat’a ziyaret.18 Mayıs 2017
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yayınladığı mesajla halkın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.18 Mayıs 2017
MİTSO'DAN, İZMİR'DE OLİV TECH FUARINDA 17 Mayıs 2017
TÜRKİYE’DE GASTRONOMİ UZMANI SAYISI YETERLİ DEĞİL17 Mayıs 2017
7. Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışmasında kazananlar belli oldu.16 Mayıs 2017
7. Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışmasında kazananlar belli oldu.16 Mayıs 2017
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TABİAT VARLIKLARI KORUMA GENEL MÜDÜRÜ KÖYCEĞİZ BELEDİYESİN DE16 Mayıs 2017
ASKERİ GEMİLER GÜLLÜK’TE16 Mayıs 2017
ÖZEL ATA OKULLARINDA RESİMDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ16 Mayıs 2017
DOMATESTE FİYATLAR YÜKSEK AMA KAZANAN ÜRETİCİ DEĞİL16 Mayıs 2017
Marmaris’te Yarışı Dayanıklı Olan Kazanacak16 Mayıs 2017
Bodrum Şehir Stadı yenileniyor 12 Mayıs 2017
Yılın turizm markası ödülü Bodrum'a12 Mayıs 2017
TABİAT VARLIKLARINI KORUMA KURULU GENEL MÜDÜRÜ TEKİNSOY, FTSO’YU ZİYARET ETTİ11 Mayıs 2017
MİTSO' 2017 yılında 5'inci uygulamalı girişimcilik eğitimini başlattı. 11 Mayıs 2017
Acil Eylem Planı Eğitimi 08 Mayıs 2017
MARMARİS'İN SERAMİK AŞKI08 Mayıs 2017
ZABITA EKİPLERİNİN TRAFİK DENETİMLERİ SÜRÜYOR08 Mayıs 2017
ENGELSİZ ODTÜ MAVİ İLE BULUŞUYOR08 Mayıs 2017
MAYIS AYI 5. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI08 Mayıs 2017
MİLAS OSB'DE İŞLER YOLUNDA03 Mayıs 2017
OYFEST 2017 17-21 Mayıs Ortakent Yahşi Bahar Festivali26 Nisan 2017
Bodrum'un gönüllü turizm elçileri26 Nisan 2017
TUNCELİ’DEN GELEN ÖĞRENCİLERİN MUTLULUĞU26 Nisan 2017
GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ İLE MÜCADELE26 Nisan 2017
YAKLAŞIK 2 MİLYON LİRA MALİYETLİ PROJE ONAYLANDI20 Nisan 2017
HARMANDAR’DAN ZİYARET20 Nisan 2017
Büyükşehir’in Minik Voleybolcuları Şampiyon oldu17 Nisan 2017
Belediye Meydanı’nda okul yararına kermes13 Nisan 2017
Kıbrıs Kız Hentbol Takımı Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti13 Nisan 2017
MİLAS’TA DEMOKRASİYE ENGEL YOK..12 Nisan 2017
ÖZEL BİREYLERİN SERA ZİYARETİ..12 Nisan 2017
MESLEKİ YETERLİLİK SINAVININ BEŞİNCİSİ YAPILDI12 Nisan 2017
FTSO EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR10 Nisan 2017
BODRUM’DA MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI YAPILDI10 Nisan 2017
MİTSO'DAN ZEYTİNYAĞI ÜRETİCİLERİNE DAVET:10 Nisan 2017
MİLAS BELEDİYESİ 381 HASTANIN NAKLİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.08 Nisan 2017
Vali Çiçek Ortaca’da Şehit Yakınları ve Gaziler ile bir araya geldi07 Nisan 2017
MARMARİS TADIM GÜNLERİ GELENEKSELLEŞİYOR07 Nisan 2017
Muğla Çevre Platformu ( MUÇEP ) Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.07 Nisan 2017
Milas Belediyesi Nisan ayı olağan Meclis toplantısını tamamladı.07 Nisan 2017
Milas Belediyesi Dükkanları yoğun ilgi gördü.07 Nisan 2017
Bodrum’da engel yok, şenlik var 07 Nisan 2017
KORDON CADDESİ'NDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI07 Nisan 2017
2016 Yılı faaliyet raporu onaylandı.07 Nisan 2017
Kadınlardan Başkan Kocadon’a spora verdiği destek için teşekkür07 Nisan 2017
Bodrum Tanıtım TIR’ı Trakya’da 07 Nisan 2017
Anaokulu ve kreşlerde çevre eğitimi 07 Nisan 2017
KADIN MECLİSİ'NDEN "KALP SAĞLIĞI" SEMİNERİ07 Nisan 2017
MARMARİS, 3. RUSÇA OLİMPİYATLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK07 Nisan 2017
TÜRK DENİZCİLİĞİ MARMARİS'TE MASAYA YATIRILACAK07 Nisan 2017
Kuzu Göbeği Festivali başlıyor. 06 Nisan 2017
MİLAS BELEDİYESİ KİMSESİZLERİM KİMSESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR06 Nisan 2017
Milas Belediyesi Dükkanları yoğun ilgi gördü.06 Nisan 2017
GAZİLER KIBRIS’A GİDİYOR04 Nisan 2017
TGB’Lİ GENÇLERDEN BAŞKANA ZİYARET04 Nisan 2017
AYDINLATMA DİREKLERİNE BAKIM04 Nisan 2017
Belediyespor’un minik kızları, çeyrek finalde… 04 Nisan 2017
REGAİP KANDİLİNDE LOKMA İKRAMI02 Nisan 2017
Büyükşehir Limanları Revaçta30 Mart 2017
MİTSO : EKMEK İSRAFINA HAYIR...30 Mart 2017
ANKARA TURİZM FUARI'NDAN DÖNEN MİTSO, AYAĞININ TOZUYLA ESKİŞEHİR TARIM FUARINA GİDİYOR30 Mart 2017
MİLAS “K HARFİ YETERLİDİR” DEDİ…30 Mart 2017
KÖYCEĞİZ BELEDİYESİNDE ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİNE GEÇİLDİ.29 Mart 2017
Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti29 Mart 2017
İÇMELER MAHALLESİNDEKİ KAÇAK YAPI YIKILDI29 Mart 2017
Şehit Serkan Göker İlkokulu’ndan Başkan Kocadon’a ziyaret28 Mart 2017
BİSİKLETİN RENGİ; MAVİ28 Mart 2017
ŞAMPİYONLUĞU RAKİP TAKIMLARLA BİRLİKTE KUTLADILAR28 Mart 2017
VERGİ MAĞDURLARI DESTEK BEKLİYOR28 Mart 2017
MARMARİS KİTAP GÜNLERİ YARIN BAŞLIYOR27 Mart 2017
TİYATRO, İNSANI İNSANA İNSANLA ANLATMA ÇABASIDIR"27 Mart 2017
Anıları heyecanlandırdı 27 Mart 2017
Kayacık yolu güzelleşiyor27 Mart 2017
Dalaman Alin's Beauty ile güzelleşecek27 Mart 2017
FETHİYE HUZUREVİNDE YAŞLILAR HAFTASINA ÖZEL EĞLENCE25 Mart 2017
Bodrum Belediyesi yaşlı vatandaşlarını unutmuyor24 Mart 2017
Başarılı voleybolcular Ayana’da Başkan Kocadon ile bir araya geldi24 Mart 2017
Bodrum Belediyesi personeline Planlama ve Delegasyon semineri24 Mart 2017

Anasayfa | Bodrum Belediyesi
Flaş Haber : Muğla’da gayrimenkule Dair Her şey sloganı ile yola çıktık.
CH
UA-49233593-1